Економіка

Через негоду в Україні залишаються знеструмленими на ранок 559 населених пунктів

Про стан Енергосистеми України повідомили в Укренерго

🔹 «Укренерго» включило 4 високовольтні лінії в південному та східному регіонах
🔹 Через негоду залишаються знеструмленими 559 населених пунктів в 10 областях
🔹 Найскладніша ситуація сьогодні в Одеській, Миколаївській, Донецькій областях

МЕРЕЖІ УКРЕНЕРГО ТА ОБЛЕНЕРГО

Ситуація на ранок 28 листопада

За минулу добу «Укренерго» заживило 2 високовольтні повітряні лінії 330 кВ у південному регіоні, що були пошкоджені негодою. Також включили в роботу ще одну лінію 330 кВ для підвищення надійності живлення в регіоні. Ще одна високовольтна повітряна лінія 330, що вимикалась з технічних причин, повернута в роботу у східному регіоні.

Загалом через негоду залишаються знеструмленими на ранок 559 населених пунктів в Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Сумській, Херсонській, Черкаській, Чернігівській областях.

Через бойові дії та з інших причин без світла залишається 443 населених пунктів. Через обстріли є нові пошкодження в мережах обленерго в Дніпропетровській, Донецькій, Харківській, Херсонській областях. Аварійно-відновлювальні роботи проводяться в залежності від ситуації з безпекою та з дозволу військових.

СПОЖИВАННЯ

Рівень споживання електроенергії зростає під впливом морозної погоди та у міру того, як ремонтні бригади «Укренерго» й обленерго відновлюють енергопостачання населених пунктів, що постраждали від негоди.

Нагадуємо, що одночасне заживлення великої кількості споживачів – це складний технічний процес, який може спричинити перевантаження електромереж й призвести до додаткових технічних пошкоджень. Споживайте електрику ощадливо, особливо в ранкові та вечірні години – з 9:00 до 11:00 та з 16:00 до 18:00.

ВИРОБНИЦТВО ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Протягом доби 1 блок теплової електростанції виведено в аварійний ремонт й 1 блок повернуто в роботу.
Попри відключення енергоблока, електроенергії, виробленої українськими електростанціями, сьогодні достатньо для забезпечення потреб побутових та юридичних споживачів. Ліміти споживання не запроваджувались. Якщо у вас відсутня електроенергія – причини дивіться в особистому кабінеті споживача або на сайті вашого обленерго.

ЕКСПОРТ/ІМПОРТ

Експорт сьогодні відсутній.

Імпорт електроенергії сьогодні здійснюється в вечірні години зі Словаччини, Румунії, Молдови. Загальний обсяг 1358 МВт·год, з максимальною потужністю в окремі години до 559 МВт. Технічно можлива максимальна потужність 1200 МВ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України