Економіка

Через “мобілізацію” на окупованих територіях припинив роботу Єнакіївський металургійний завод

Єнакіївський металургійний завод

У тимчасово захопленому Єнакієвому Донецької області через “мобілізацію” працівників припиняє роботу металургійний завод, а в Торезі організували тренувальний табір для ув’язнених.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України

“Влада “ДНР” скасувала дію раніше виданих документів про відстрочку/звільнення від мобілізації. Через це планується “мобілізувати” від 200 до 500 працівників Єнакіївського металургійного заводу. Через нестачу персоналу виробництво на заводі “тимчасово припиняється”, – йдеться у повідомленні.

За даними розвідки, на полігоні поблизу Тореза загарбники облаштували тренувальний табір для засуджених із росії. Наразі йде доставка до табору особового складу.

Почався набір до складу російських військ ув’язнених, які знаходились в установах позбавлення волі біля “днр”. “Новобранці” повинні поповнити склад так званого батальйону “сомалі”, 100 окремої мотострілецької бригади та 9 окремого мотострілецького полку вс рф. Потенційних “контрактників” відбирають за фізичними критеріями та наявністю досвіду бойових дій. Кримінальна стаття та термін ув’язнення не впливають на відбір. Водночас відзначається невелика кількість охочих підписати контракт.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України