Через крик доньки дружина не почула, що я увійшов до кімнати. І тут я побачив страшну картину

У Вадима і Олени не виходило народити дитину, 7 років разом, безліч обстежень і двічі невдале еко. Олена особливо не переймалась, затія з дитиною належала чоловікові.

Одного разу Вадим випадково зайшов на сайт благодійного фонду, там були анкети дітей, які шукали батьків. В душу запала одна дівчинка, як кажуть любов з першого погляду. Смішна, білява, очі зелені, як смарагди. Правда очі косі, але, напевно, від цього ще більш мила.

Умовляння Олени тривали довгий місяць. Побачив її і Вадим пропав. Соні п’ять років тоді було. А вона – оченята витріщила, посмішка до вух. Її покликали, а вона йде до них і кульгає. Ніжка у неї одна коротша за іншу.

Олена відразу відмовилась, непотрібна їй каліка і все. Вадим пообіцяв дружині гайки закрутити, думав стерпиться-злюбиться. Документи зібрали, Соню забрали. Здивований був тім, що виявилося, що її в дитячому будинку замкнені зазвичай діти, а вона все одно добра дитина, очі посміхалися навіть, коли сумує.

Місяців зо три, напевно, минуло, став помічати що Сонька сумна ходить. Мовчить ввесь рік. Якось, повернувся з роботи раніше – хотів своїх дівчат в кафе зводити. Через крик дочки, дружина не почула, як він увійшов. Заходить, а донька в кутку забилася, а дружина над нею до нього спиною, кричить і тапочком по обличчю лупить.

Підбігає до неї, тапок вириває і дружині ним по обличчю. Та в шоці, не очікувала, що він бачить. Доньку в кімнату забрав, заспокоїв. Виходить – Олена стоїть, руки в боки. Так за її ці руки в під’їзд і викинув разом з тапочками. Речі отримала з вікна.

Сам, звичайно, винен, що чекав від дружини більше, ніж вона могла дати. Зараз вже два роки, як розлучилися. Олена одна живе, вони з Сонею удвох. Сонька першокласниця, любить тата і не відчуває нестачі маминої любові.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh