Через коронавірус та спалахи насильства США оголосили 3-тій рівень небезпеки для подорожей в Україну

Що означає оголошення державним департаментом США оголошення рівня небезпеки 3-го рівня для подорожей в Україну – у зв’язку з поширенням коронавірусу та спалахами насильства?

На своєму офіційному веб-сайті відомство рекомендує «переглянути свій візит в Україну через COVID-19» і «посилити свою пильність через злочинність і соціальний неспокій» в Україні. Про це повідомляє voanews.com.

«Протести, які часом переростають у насильницькі, постійно трапляються на всій території України, включно з Києвом. Політичні замовні вбивства і вибухи бомб також траплялися. Є повідомлення про насильницькі напади радикальних груп на представників меншин», – йдеться у повідомленні Державного департаменту США.

Напередодні Центри із контролю та запобігання хвороб у США оголосили Повідомлення про небезпеку для здоров‘я третього рівня в Україні, у зв’язку з поширенням там коронавірусу.

«Україна скасувала указ про обов’язкове перебування людей вдома, частково відновила роботу транспорту і бізнес-операції», – пояснює Держдеп своє рішення.

Крім того, зовнішньополітичне відомство США нагадує американцям не подорожувати в Крим та у східну Україну через російську окупацію та збройний конфлікт.

Минулого тижня Держдеп США скасував дію Глобального повідомлення четвертого рівня про небезпеку подорожей в усі країни, яке запровадили 19 березня цього року через небезпеку поширення коронавірусу.

Натомість Державний департамент вирішив повернутись до системи, коли рівень безпеки від 1 до 4 рівня оголошують індивідуально до кожної країни.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh