Новини з Австрії

Через інфляцію перша федеральна земля в Австрії розпочала виплату бонусів до 2000 євро

Перший бонус 2023 року в Австрії почнуть виплачувати з понеділка – з метою запровадження стелі цін на опалення можливі субсидії до 2000 євро.

На початку грудня викликала фурор новина від глави землі Бургенланд Ганса-Петера Доскоциля (SPÖ). Обмеженням цін на газ і тепло влада вирішила виправити ситуацію для населення Бургенланду. Для цього найсхідніша федеральна земля виділила близько 40 мільйонів євро.

«Наслідки хвилі інфляції залишаться у центрі державної політики у 2023 році. Ми пом’якшимо зростання витрат на опалення за допомогою обмеження цін на опалення в Бургенланді соціально коректним чином і тим самим помітно полегшимо життя домогосподарствам із чистим річним доходом до 63 000 євро», – заявив глава землі Бургенланд Доскоциль. Заявку на отримання бонусу тепер можна подати онлайн на сайті www.burgenland.at/wpd, але заявки можна подавати протягом усього року.

Бонус за опалення покликаний полегшити навантаження, зокрема на сім’ї з малими та середніми доходами. Обмеження поширюється на всіх постачальників енергії та всі види опалення. Максимальна сума субсидії становить 2000 євро.

Для розрахунку використовуються річний чистий дохід домогосподарства та витрати на тепло (витрати на опалення) відповідного домогосподарства. Існує чотири верхні межі доходу домогосподарства, особливо для одержувачів субсидії на опалення, а також для домогосподарств із чистим доходом домогосподарства до 33 000 євро, до 43 000 євро та до 63 000 євро на рік — з відповідним рознесенням процентних ставок. Якщо ви подаєте заявку на обмеження ціни на тепло через Інтернет, ви також можете використати інструмент розрахунку.

Три відсотки включені до розрахунку як розумні витрати на опалення для одержувачів субсидії на опалення. Дохід домогосподарства до 33 000 євро становить чотири відсотки, до 43 000 євро – п’ять відсотків, а до 63 000 євро – шість відсотків. Соціально-кліматичний фонд покриває всі витрати на опалення понад цю суму до 2 000 євро, обмежуючись 90 відсотками споживання за попередній рік, щоб створити стимули для економії енергії.

Фінансування буде виплачено безпосередньо на рахунок двома траншами у 2023 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України