Економіка

Через дискредитацію суднобудівного заводу «Океан» в Миколаєві суднобудівна спільно звернулася до влади

Суднобудівна спільнота м. Миколаєва просить допомогти у розповсюдженні відкритого листа до вищих посадових осіб України:

Президенту України, Зеленському В.О.
Прем’єр-міністру України, Гончаруку О.В.
Голові Служби безпеки України, Баканову І.Г.
Генеральному прокурору України, Рябошапці Р.Г.

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ, м.Миколаїв, 17 січня 2020 року

Ми, представники компаній та установ – учасників ініціативи «Морський Кластер України», змушені звернутися до Вас у зв’язку з подіями, що розгортаються навколо наших колег, – потужного підприємства, лідера відродження вітчизняного суднобудування, заводу «Океан» в місті Миколаєві.

Ми глибоко стурбовані кампанією з дискредитації суднобудівного заводу «Океан», організованої на тлі накладення арешту на майно заводу з ініціативи Офісу генерального прокурора за сумнівних обставин.

У зв’язку з чим просимо Вас вчинити всі залежні від Вас дії, аби не допустити завдання невиправної шкоди підприємству, зривання контрактів, зокрема, міжнародних та подальших масових звільнень корабелів «Океану».

Ми вимагаємо:
1. Зняти арешт із майнового комплексу заводу «Океан» та припинити руйнування репутації підприємства, міста корабелів – Миколаєва та України як морської суднобудівної держави.
2. Провести розслідування на предмет того з якою метою та за чиєю саме вказівкою було накладено арешт на майновий комплекс заводу «Океан».
3. Провести розслідування на предмет ймовірного впливу спецслужб та громадян іноземних держав на дії співробітників Офісу генерального прокурора щодо накладання арешту на майно заводу «Океан» з метою знищення стратегічного підприємства.

ПРИСУТНІ

Від ТОВ «Суднобудівний завод «Океан» – Генеральний директор Трубач Віктор Вікторович
Гапєеєв Микола Сергійович

Кластерний менеджер «Морского Кластера Украині» – Сергій Іванович Покуй

Від ТОВ «Марін Дизайн Інжиніринг Миколаїв» – Олена Юрївна Жукова
Ханжин Роман Сергійович -керівних напрямку розвитку компанії

Від ТОВ «Артіль ЛТД» – Дмитро Степанович Іванов, Андрій Дмитрович Цимерман

Від ТОВ « Сі–Джоб Миколаїв» – Юрій Данилович Жуков

Від Національного університету кораблебудування ім.адмірала Макарова – Євген Іванович Трушляков, Фатеєв Микола Володимирович

Від Миколаївської міської ради – Олександр Федорович Сєнкевич

Від Миколаївського Регіонального Центру Підтримки Бізнесу – Артем Миколайович Ващиленко

Від ТОВ «Технос» – Дмитро Валентинович Удовицький

Від ТОВ «Проектно-дізайнерське бюро «ПроЛайн» – Сергій Петрович Мірошник

Від ТОВ «Хладотехніка» – Артем Ігоревич Бузник

 

Суднобудівний завод “Океан” сьогодні – це:

⚓️ З початку 2019 року прийнято у штат 700 працівників, та щомісяця продовжуємо створювати по 45 місць. Близько 100 людей повернулося додому із закордону. Підприємство за підсумками 2019 року отримало нагороду Кращий роботодавець року. Окрім штатних працівників на заводі працює близько 400 працівників субпідрядних організацій.

⚓️ В бюджет було сплачено 45 мільйонів гривень податків.

⚓️ Завод розпочав будівництво барж для іноземного замовника, модернізацію суден шляхом іх подовження , було виконано 11 судноремонтних контрактів, 9 контрактів із виготовлення метало та мостоконструкцій , загалом було перероблено близько 16 тис. т металопродукції українського виробництва. Нині на заводі виконується 12 контрактів , в тому числі для іноземних Замовників.

⚓️ В 2020 році завод приступає до повнокомплектного суднобудування.

⚓️ Суднобудівний завод «Океан» отримав визнання світового класифікаційного товариства Бюро Верітас, за ініціативою Заводу було створено кластер морського сервісу, що об’єднав 11 компаній Миколаївщини, загалом чисельність кластеру 1500 людей.

⚓️ Завод увійшов до European Business Association та став членом Асоціації суднобудівників Асоціація “Укрсудпром”, привернувши до себе увагу Європейських ЗМІ, про завод опубліковано ряд статей в цих ЗМІ.

⚓️ 14 листопада 2019 року делегація на чолі зі Міністром оборони України та головою Укроборонпрому відвідала завод Океан із інспекцією та предмет залучення Суднобудівного заводу «Океан» до виконання оборонних замовлень із будівництва кораблів ВМС. На сьогодні Океан чи не єдиний завод, спроможний виконати будівництво українського військового флоту.

⚓️ Акціонер підприємства проводить активну інвестиційну політику, протягом 2019 року було інвестовано 1,5 млн дол США в придбання та ремонт обладнання, ремонт капітальних будівель та доріг. В інвестпрограмі 2020 -2022 року закладено 5 мільйонів дол. США інвестицій.

⚓️ Завод покладає великі надії на 2020 рік. На підписанні знаходяться 4 нові контракти із суднобудування для європейських Замовників, судноремонтна програма розписана до травня, планується вперше приймання в ремонт великовантажного флоту із модернізацією згідно сучасних вимог. Завод чекає на метал для виготовлення мостоконструкцій, загальний план із переробки металу із урахуванням поточних замовлень складає близько 20 тис. т на рік , для його виконання необхідно створити ще 400 робочих місць на підприємстві – не враховуючи суміжні галузі.

Саме тому ми кажемо: #РукиГетьВідОкеану

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України