Чехія випередила Італію і Китай у світовому рейтингу корупції

Чехія за 2017 рік поліпшила свої позиції в глобальному рейтингу сприйняття корупції, складеному неурядовою організацією Transparency International. Республіка піднялася з 47 на 42 місце, розділивши його із Кіпром, Іспанією і Домінікою.

У рейтингу представлені 180 країн світу. Вони ранжуються за шкалою від 0 до 100 балів, де нуль позначає серйозно корумповану державу, а сто — повна відсутність корупції. Чехія показала результат у 57 балів, випередивши такі країни як Італія (50 балів) і Китай (41 бал).

Лідерами дослідження стали Нова Зеландія (89 балів), Данія і Фінляндія. В кінці списку розташувалися Південний Судан (12) і Сомалі (9).

Рейтинг відображає сприйняття рівня корупції у державному секторі різних країн з боку ділових кіл та експертів. При його складанні використовуються узагальнені і стандартизовані дані з 12 різних джерел. Вони включають в себе матеріали таких організацій як Африканський банк розвитку, Світовий банк, Фонд Бертельсманна і американська правозахисна організація Freedom House.

Росія в рейтингу заняла135-е місце поряд з Папуа – Новою Гвінеєю, Гондурасом і Мексикою (усі-по 29 балів). Україна розташувалася на 130-й сходинці, розділивши її з М’яким янмою, Іраном і Гамбією (всі по 30 балів).

Топ-10 рейтингу сприйняття корупції в 2017 році:

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh