Авторські статтіДіаспора

Чехія Прага на високих позиціях в рейтингу кращих місць для роботи

Чехія Прага не вперше займають почесні місця в рейтингах, пов’язаних з економікою, рівнем життя, умовами для роботи або туризму.

На цей раз в рейтингу кращих місць для роботи, складеному агентством Adecco, Чехія Прага зайняли 25 місце. При його складанні враховувалися умови роботи і можливості для кар’єрного зростання.

В рейтинг включено 125 держав і 114 міст.

З точки зору можливості підтримання життєвого рівня, достатнього для залучення й утримання на ринку праці молодих талантів, Прага займає восьме місце. Чеська столиця обійшла Вашингтон, Лондон і Париж.

Загалом, краще всього в Чехії йдуть справи з підтриманням якості життя і спеціальними і технічними знаннями (22 місце).

Самим слабким місцем Чехії є низький рівень загальних знань (32 місце).

На перших місцях у рейтингу країн виявилися Швейцарія, Сінгапур і США.

Роком раніше Прага зайняла 59-е місце в світі в рейтингу кращих міст для життя. Рейтинг складається компанією Economist Intelligence Unit (EIU). Особливістю рейтингу є те, що в ньому не враховується вартість життя. Враховуються такі фактори, як стабільність, рівень охорони здоров’я, освіта, інфраструктура, стан навколишнього середовища. Всього в рейтинг включено 140 міст світу.

У тому ж році Прага і Брно зайняли високі місця в рейтингу якості життя, складеному сайтом Numbeo.com. Брно перебував на 44 місці, а Прага на 58-му.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України