Чехія і Росія спробують уникнути «авіаційної війни»

Чехія і Росія будуть вести активні переговори з іншого по сьоме липня, щоб узгодити умови використання повітряного простору обох країн і уникнути авіаційної війни».

Спочатку Чехія анулювала дозволи для російських авіакомпаній «Аерофлот» і «Уральські авіалінії», мотивуючи це тим, що Росія не дозволила рейсам «Чеських авіаліній» Прага-Сеул літати над Сибіром. Літаки змушені відходити на південь і облітати Сибір.

У Чехії считают це порушення Договору про авіасполучення від 1966 року.

Потім міністерство транспорту Росії видала дозвіл Чеським авіалініям, але тільки до сьомого липня. Чехія зробила те ж самє для рейсів російських авіакомпаній.

Російська служба Бі-Бі-сі повідомляє, що конфлікт викликаний умовами перельотів над Сибіром для чеських літаків. Росія видає лише тимчасові дозволи, які доводитися часто продовжувати. Чехія вимагала видачі постійних дозволів. Росія у відповідь зажадала якісь преференції для своїх перевізників.

Сайт Lidovky.cz повідомляє, що за конфліктом стоїть бажання Росії допустити на маршрути між РФ і Чехією більше авіакомпаній, хоча це суперечить російсько-чеським договором.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh