В Чехії прогнозують 2 мільйони іноземців до 2060 року

Іноземці в Чехії. Фото: Cicpraha.org

До 2060 р. в Європу прибудуть близько 55 млн іноземців, а в Чехії їх буде жити близько 2 млн., тобто в 4 рази більше, ніж зараз.

Такий прогноз Європейського статистичного агентства «Євростат», з яким у Чехії багато хто не згодні.

Якщо соціологи «Євростату» праві, то Чехія до 2060 р. перестане вимирати, але її етнічний склад сильно зміниться і вона стане схожа на сучасну Швецію.

Запрошення в Чеську Республіку (pozvn) – це офіційний документ, виданий і завірений Поліцією у справах іноземців Чехії – як отримати чеську візу про це у нашій статті

Така етнічна картина спостерігалася в Чехословаччині в період між Першою та Другою світовою війною, тільки німців замінять мусульмани з Близького Сходу і Північної Африки, а також українці та в’єтнамці. І жити вони будуть зовсім не в прикордонних областях, як німці, а у великих містах.

«Євростат» використовував методику підрахунку, розроблену ще міграційного кризи.

У Чеському статистичному управлінні заперечують: у 2060 р. в Чехії буде жити менше 9,5 млн чоловік, приблизно на 1 млн менше, ніж нині. Причиною того 1 млн іноземців, а не 2 млн, як стверджують в «Євростаті».

В Карловому університеті підрахували, що зупинити процес старіння населення Чехії може прихід до 2065 року дев’ять яноста млн іноземців, але це нереально.

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh