Авторські статтіДіаспора

В Чехії прогнозують 2 мільйони іноземців до 2060 року

Іноземці в Чехії. Фото: Cicpraha.org

До 2060 р. в Європу прибудуть близько 55 млн іноземців, а в Чехії їх буде жити близько 2 млн., тобто в 4 рази більше, ніж зараз.

Такий прогноз Європейського статистичного агентства «Євростат», з яким у Чехії багато хто не згодні.

Якщо соціологи «Євростату» праві, то Чехія до 2060 р. перестане вимирати, але її етнічний склад сильно зміниться і вона стане схожа на сучасну Швецію.

Запрошення в Чеську Республіку (pozvn) – це офіційний документ, виданий і завірений Поліцією у справах іноземців Чехії – як отримати чеську візу про це у нашій статті

Така етнічна картина спостерігалася в Чехословаччині в період між Першою та Другою світовою війною, тільки німців замінять мусульмани з Близького Сходу і Північної Африки, а також українці та в’єтнамці. І жити вони будуть зовсім не в прикордонних областях, як німці, а у великих містах.

«Євростат» використовував методику підрахунку, розроблену ще міграційного кризи.

У Чеському статистичному управлінні заперечують: у 2060 р. в Чехії буде жити менше 9,5 млн чоловік, приблизно на 1 млн менше, ніж нині. Причиною того 1 млн іноземців, а не 2 млн, як стверджують в «Євростаті».

В Карловому університеті підрахували, що зупинити процес старіння населення Чехії може прихід до 2065 року дев’ять яноста млн іноземців, але це нереально.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України