Чехи створили соцмережу для поетів

Близько 16 тис. людина вже приєдналися до чеської соцмережі для поетів Poetizer, яка поки доступна чеською, англійською та іспанською мовами. Чеською версією користуються 10 тис. осіб.

У планах авторів цього цікавого проекту зробити франкомовну версію і рекламувати сайт до Канади. В майбутньому планується залучати творчих особистостей з Латинської Америки і Близького Сходу.

Всього на даний момент на сайті розміщено приблизно 38 тис. віршів.

За задумом, у мережі Poetizer не можна (за рідкісним винятком) публікувати фотографії або інші ілюстрації. Можна використовувати анонімний профіль.

Проект витворили чеський публіцист і бізнесмен Лукаш Седлачек і його дружина Йоганна Вамберская. Спочатку Poetizer був додатком для смартфонів, але з-за популярності було вирішено зробити окрему соцмережу. Кошти вклали два інвестора, імена яких вони не розкривають.

Поезія в інтернеті — далеко не новинка, є, наприклад, так звані Instapoets — поети з Інстаграму. За творчістю канадської поетеси Рупи Каур стежать в Инстаграмме 3,2 млн осіб. Її перший друкований збірник розійшовся накладом 2,5 млн примірників і потрапив в список бестселерів видання The New York Times.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh