Чехи розповіли про причини своєї нелюбові до мігрантів

Більшість громадян Чехії, як і раніше, негативно ставитися до проживають в країні іноземців. Про це свідчать результати останнього опитування Центру вивчення громадської думки ЧР (CVVM), проведеного в березні 2020 року.

В ході особистих інтерв’ю 53% респондентів заявили, що іноземці є проблемою для республіки в цілому. За рік цей показник не змінився.

Цікаво, що на питання «чи є іноземці проблему конкретно у вашому місці проживання», ствердно відповіли лише 24% опитаних.

В рамках дослідження учасникам також поставили сім питань про вплив мігрантів на життя суспільства. Більше половини респондентів (66%) заявили, що чужинці представляють ризик поширення інфекційних захворювань. В тому, що іноземці є причиною зростання злочинності, висловили впевненість 57% опитаних. Близько 44% бачать в мігрантах загрозу традиційного укладу життя, і 34% считают, що приїжджі сприяють зростанню безробіття.

З тім, що іноземці допомагають вирішити проблему старіння населення країни, погодилися 26% респондентів, що сприяють розвитку економіки – 24%, збагачують чеську культуру – 21%

Дослідження робили з 29 лютого по 11 березня, тобто до оголошення в Чехії надзвичайного стану через епідемію коронавіруса. У ньому взяли участь 1012 осіб. Докладний звіт можна знайте тут.

Аналогічне опитування CVVM проводити щорічно. Це дозволяє простежити, як змінювалося думку чехів з годиною по кожному з питань:

Іноземці являють ризик поширення інфекційних захворювань:

Підвищують рівень злочинності:

Загрожують укладу життя:

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh