Чехи проти ісламських традицій і громадянства для мусульман

Сайт iDNES.cz опублікував дані соцопитування на тему ставлення чехів до мусульман.

Результати дослідження показують, що 82 % чехів не хотіли б появи в їх будинку громадського мусульманського центру. 81 % проти їх відносин дитини з мусульманином або мусульманкою. 80 % не бажають бачити мечеть в своєму районі.

Меншість (48 %) не пішли б до лікаря-мусульманину. Лише 35 % не хочуть бачити мусульманина однокласником своєї дитини. Ще менше (33 %) проти колеги-мусульманина.

Нагадаємо, що чех валив дерева під поїзда, щоб суспільство ненавиділо мусульман

Опитування виявило помилки респондентів щодо освіченості чеських мусульман. 80 % переконаних у тому, що більшість мусульман мають лише початкову освіту, ставляться до них негативно. На ділі, 35 % чеських мусульман мають вищу освіту, половина — середній. Це дані перепису населення за 2011 рік.

Що стосується прав мусульман в Чехії, то 87 % опитаних проти будівництва мечетей у великих містах. 75 % проти мусульманських шкіл. 52 % не підтримують право мусульман дотримуватися своїх традицій і культури. Стільки ж переконані, що мусульманам не потрібно дозволяти просити чеське громадянство. Але проти шлюбу з мусульманами виступає меншість — 44 %.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh