Авторські статтіДіаспора

Чехи проти ісламських традицій і громадянства для мусульман

Сайт iDNES.cz опублікував дані соцопитування на тему ставлення чехів до мусульман.

Результати дослідження показують, що 82 % чехів не хотіли б появи в їх будинку громадського мусульманського центру. 81 % проти їх відносин дитини з мусульманином або мусульманкою. 80 % не бажають бачити мечеть в своєму районі.

Меншість (48 %) не пішли б до лікаря-мусульманину. Лише 35 % не хочуть бачити мусульманина однокласником своєї дитини. Ще менше (33 %) проти колеги-мусульманина.

Нагадаємо, що чех валив дерева під поїзда, щоб суспільство ненавиділо мусульман

Опитування виявило помилки респондентів щодо освіченості чеських мусульман. 80 % переконаних у тому, що більшість мусульман мають лише початкову освіту, ставляться до них негативно. На ділі, 35 % чеських мусульман мають вищу освіту, половина — середній. Це дані перепису населення за 2011 рік.

Що стосується прав мусульман в Чехії, то 87 % опитаних проти будівництва мечетей у великих містах. 75 % проти мусульманських шкіл. 52 % не підтримують право мусульман дотримуватися своїх традицій і культури. Стільки ж переконані, що мусульманам не потрібно дозволяти просити чеське громадянство. Але проти шлюбу з мусульманами виступає меншість — 44 %.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України