Авторські статтіВійна РФ проти України

Частина бійців батальйону ОУН залишиться в Пісках

У Пісках проходить планова ротація батальйону ОУН, позиції якого підсилює дев’яносто третя бригада ВСУ, передає Joinfo.ua надійшовшу від прес-секретаря “оунівців” інформацію.

“Зараз дійсно відбувається планова ротація. Позиції ” оунівців “посилені бійцями 93-ої бригади. Частина бійців відбуває в тил для оформлення в ряди 93-ої бригади”, – розповіла прес-секретар батальйону “ОУН” з посиланням на “командира однієї з точок в Пісках “.

“Якщо там і була якась перепалка, то ніхто в результаті неї не постраждав. Бійці в Пісках залишаються. Ніякий, скажімо, танк ВСУ зараз не націлений на штаб ОУН”, – додала прес-секретар добровольчого батальйону.

В.о. начальника прес-служби Генштабу ЗСУ Олексій Мазепа підтвердив, що в Пісках триває організоване відведення батальйону “ОУН”. Його проводять підрозділи військової служби правопорядку збройних сил.

“Перебування на передовій добровольчого батальйону” ОУН “, який офіційно не входить до складу ЗСУ, не дозволяло Україні повною мірою виконати Мінські домовленості. Це рішення (про відведення. – ред.) було прийнято для захисту життя і здоров’я особового складу ЗСУ та безумовного дотримання Мінських домовленостей “, – пояснили в Генштабі.

“Жодного пострілу, жодної конфліктної ситуації там не було”, – додав Олексій Мазепа.

Він також запевнив, що українська армія буде продовжувати утримувати позиції в Пісках.

“Надалі всьому особовому складу батальйону” ОУН “запропоновано увійти до складу ВСУ офіційним шляхом”, – зазначили в прес-службі Генерального штабу.

Однак, за словами прес-секретар батальйону “ОУН”, поки що не всі “оунівці” готові увійти до складу 93-ї бригади, або іншого офіційного підрозділу: “Є різні бійці. Ніхто нікого не змушує кудись входити”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.