10 особливостей чаювання в Індії. Фото

“Чай не пив – яка без нього?”

Виявляється, в Індії чай люблять нітрохи не менше, ніж в Україні. Для місцевих жителів він є справжнім джерелом енергії…

1.

Чай без всякого перебільшення є самим популярними і улюбленим напоєм мешканців Індії. Місцеві люди щорічно споживають до 837 тисяч тонн чаю. На кожній вуличці, навіть самій крихітній, стоятьпродавці, які з задоволенням подають бажаючим чай з цукром, молоком або ж спеціями.

2.

Чай не вдвоем: 10 особенностей чаепития в Индии

Сантош ось вже 15 років готує чай. Він розповідає, що за цей час дуже багато чого змінилося: там, де раніше знаходилися чайні лавки, зараз височіють хмарочоси. Але чоловік знаходить у цій ситуації є свої плюси, додаючи, що офісні співробітники, що працюють у висотних будівлях, часто приходять за чаєм саме до нього і стали його постійними клієнтами.

Перегляньте 15 фото про час пік в японському метро

3.

Чай не вдвоем: 10 особенностей чаепития в Индии

На півночі Індії, крім чаю, великою популярністю користуються напої з імбиру. Це пов’язаність язано з неймовірно корисні властивості цього продукту. Напої з імбиру є більш давніми. А чай прийшов у цю країну з завоюванням її англійцями. Згодом місцеві жителі стали додавати в нього не тільки імбир, але інші спеції.

4.

Чай не вдвоем: 10 особенностей чаепития в Индии

У Шобхан Барва теж є невелика чайна лавка в одному з кращих і найбагатших районів Калькутти. Туди з’їжджаються туристи з усього світу. А під час фестивалів крамниця працює не за звичним режимом до 10 вечора, а аж до 5 ранку! Подають не тільки чай, але і дуже смачні сендвічі.

5.

Чай не вдвоем: 10 особенностей чаепития в Индии

Під час фестивалю скульптури богів перетинають річку Хуглі (один з численних рукавів Гангу). Остання процесія, на шкода, ознаменувався загибеллю молодої людини, на якого впала одна із статуй-скульптур. Щоб пом’янути хлопця, жителі зібралися перед однією з об’єм керамічних крамниць.

6.

Чай не вдвоем: 10 особенностей чаепития в Индии

Багато років тому чай в Індії пили виключно в спеціальних чашках під назвою “кульхар”. Але зараз їм на зміну прийшли пластикові та скляні стаканчики.

7.

Чай не вдвоем: 10 особенностей чаепития в Индии

Рукмани – літня жінка, яка проживає на півдні країни, – не мислить життя без чаю. І справа зовсім не в тому, що їй подобається його пити, а в тому, що протягом усіх років свого життя вона відбирала чайне листя. Більш досвідченого фахівця в тихий краю не знайте.

8.

Чай не вдвоем: 10 особенностей чаепития в Индии

Ганеш працює на залізничній станції, поряд з вокзалом. Більшу частину свого життя він готує чай для незнайомих подорожніх і мандрівників. Пригощаючи чаєм, він часто допомагає і радою. Рекомендує напрямок, підказує час відправлення поїзда і т. д.

9.

Чай не вдвоем: 10 особенностей чаепития в Индии

У так званому “місті мертвих”, індійському Варанасі, прийнято передавати чайні лавки у спадок від батька до сина. На зображенні ви можете бачити одну з таких міні-об’єм керамічних. В ній регулярно готують чай з гвоздикою.

10.

Чай не вдвоем: 10 особенностей чаепития в Индии

Чайна Лалу Йадав знаходиться на березі однієї з найбільш повноводних і довгих річок Південної Азії, річки Ганг. З давніх часів для індуїстів вона вважається священною рікою. Вони не тільки здійснюють до неї паломництва, але і проводять там кремації. Лалу: “Для мене тут немає місця смутку, я звик спостерігати за подібними ритуалами 7 днів на тиждень і 24 години на добу. Для мене вони просто померли”.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh