Авторські статтіДуховне

Церква на Філіппінах почала акцію проти досудових вбивств, які практикує поліція

Католицька Церква на Філіппінах розпочала акцію «Не убий», яка покликана сприяти повазі до людського життя. Церква гостро засуджує досудові страти, які набрали розмаху на Філіппінах з приходом до влади нового президента, інформує агенція «Fides».

За даними неурядових організації уже більше як 400 людей стали жертвами вбивств, які практикує філіппінська поліція у боротьбі з наркокартелями. Багато хто вважає головним натхненником цих вбивств є новий філіппінський президент Родріґо Дуарте.

Запущена Церквою кампанія в першу чергу має об’єднати родичі сімей жертв позасудових поліційних вбивств. Отець Атілано Фахардо, один із організаторів акції «Не убий» закликає родичів жертв до спільної молитви, щоб в державі відновилася повага до людського життя.

Конференція католицьких єпископів Філіппін минулого тижня своїм звернення до філіппінського народу гостро засудила практику позасудових вбивств, які вчиняє поліція і так звані народні дружини президента Дуарте, як злочині й такі, що порушують фундаментальні людські права.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.