Новини з Австрії

В Австрії дешевіють автомобілі

Після рекордного максимуму в лютому ціни на вживані автомобілі останнім часом трохи знизилися.

Як видно з поточного індексу цін на вживані автомобілі (AGPI) від AutoScout24, уживаний автомобіль у вересні коштує в середньому 28 197 євро, що на 0,5 відсотка менше, ніж у серпні. Тенденція стає очевиднішою порівняно з лютим цього року, коли ціни досягли рекордно високого рівня і за середній уживаний автомобіль довелося заплатити 28 548 євро: відтоді вони знизилися на 1,4 відсотка, або близько 400 євро.

«В останні місяці ми спостерігаємо невеликі злети та падіння цін на вживані автомобілі. Швидке зростання попередніх років явно сповільнилося, але ціни все ще стагнують на високому рівні», – пояснює Ніколаус Менчес, регіональний менеджер AutoScout24 в Австрії.

Ціни впали найбільше порівняно із серпнем: приблизно -2,2 відсотки для вищого класу (63 699 євро), для фургонів чи мікроавтобусів (25 500 євро) та малолітражних автомобілів (15 188 євро).

Автомобілі середнього класу у вересні коштували на два відсотки дешевше та коштували в середньому 24 605 євро.

Тільки популярні позашляховики та позашляховики трохи подорожчали — на +0,1 відсотка до 36 351 євро.

Щодо вікових груп, то ціни на автомобілі віком від одного до трьох років також трохи знизилися (-1,3 відсотка) (39 757 євро).

Що помітно: особливо великий інтерес спостерігається до автомобілів старших десяти років і старших. Порівняно із серпнем попит збільшився майже на дванадцять відсотків, ймовірно, через ціну (в середньому вони коштують лише 11 874 євро). У той же час ринок автомобілів віком до року (середня ціна в цьому сегменті становить 42 842 євро) впав майже на 9%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України