Авторські статті

Центробанк Росії продасть валюту з резервного фонду на 8 міліардів доларів

Черговий етап “вставання з колін” анонсував глава Мінфіну РФ Антон Силуанов, повідомивши, що російський Центробанк продасть на ринку валюту з Резервного фонду на 500 млрд рублів, що за нинішнім курсом відповідає приблизно 8 млрд. Доларів.

«Ми вважаємо економічно ефективним використовувати право задіяння коштів Резервного фонду для бюджету. Тобто, ми разом з ЦБ реалізуємо частину наших резервів уряду, які зберігаються у валюті, вийдемо в рублі, розмістимо ці рублі на депозитах банків », – заявив Силуанов.

До слова сказати, загальний обсяг Резервного фонду Росії на початок січня становив 4,95 трильйона рублів, а це близько $ 79 млрд. Виникає питання, навіщо потрібно було запускати руку в Резервний фонд, коль ще є в наявності Золотовалютні резерви, що перевищують резерв більш ніж в 4 рази? Або?

По всій видимості, у зв’язку з черговим обвалом цін на нафту, було вирішено задіяти всі наявні джерела для підтримки національної валюти. Між тим, зараз вартість бареля Brent танцює біля позначки в 46 доларів, з короткочасним падіння до 45 доларів. На весну вже в довгострокової перспективи, йде розрахунок контрактів на ціну в $ 35 і нижче. А бюджет Росії побудований на ціні за барель нафти в 96 доларів повідомляє zloy_odessit.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.