Авторські статтіТехно

Вантажний корабель «Прогрес МС-08» затоплено в Тихому океані

7 днів назад агрегат виконав дослідницькі завдання і успішно завершивши цикл спостережень за проектом «Вигин», відзначили вчені.

Центр управління польотами РФ заявив , що вантажний корабель «Прогрес МС-08» затоплень в Тихому океані. Це сталося після того, як відстикувався від МКС 23 серпня важковаговик виконав цикл наглядових та випробувальних маневрів у космічному просторі. До того ж, проведений експериментальний випробувальний термін 7 днів використовували для впровадження експерименту «Вигин». Інженери змогли вивчити рух корабля в різніх режимах при дії в реальних умовах гравітації і сонячної активності променів. Про це повідомили куратори проекту. Нагадаємо, що в лютому 2018 року російський вантажний корабель «Прогрес» завершував бездоганне дводенна подорож і запустивши автоматичне стикування з Міжнародною космічною станцією, ввівши три тони води, повітря і палива в лабораторний комплекс МКС.

Центр управления полетами: Грузовой корабль «Прогресс МС-08» затоплен в Тихом океанеЗ яке було запущено з космодрому Байконур корабля «Прогрес МС-08 / 69П» корабель «Прогрес МС-08 / 69П» задіяв свого партнера в кормовому порту сервісного модуля «Зірка» і два кораблі пропливли 252 миль над західною частиною Тихого океану, на південний схід від Філіппін. Потім гачки та клямки витягли «Прогрес» та зафіксували його на місці, встановивши сцену для великих перевірок витоку, щоб перевірити герметичність. Командир станції Олександр Місуркін і космонавт Антон Шкаплеров планували відкрити люки між автомобілями пізніше в той же день. Прогрес, перший з трьох запланованих для запуску на станцію в цьому році, доставивши 1,940 фунтів палива, 101 фунтів кисню і повітря, 926 фунтів води і 3,128 фунтів сухого вантажу. Із завершенням стикування екіпаж частини США станції планував завершити підготовку до виходу в космос у пятницю астронавта НАСА Марка Ванді Хей і японського лікаря-астронавта Норишидж Канай, щоб перенести затискачі робота-захоплення робота після ремонту в минулому місяці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України