В Австрії вбито критика режиму Кадирова в Чечні. Чи було відео смертельним для нього?

Чи було це відео смертним вироком для критика Кадирова?

Критик режиму Анзор С. живе в Австрії під ім’я ям Мартін Б. і в своїх відеороликах рішуче засуджував і навіть ображав президента Кадирова. Відеоролики Анзора С. ака Mamikhan U. ака Martin B. були відомі як в чеченській громаді, так і в самій Чечні. За це його хвалили противники режиму і ненавиділи на батьківщині.

Голос українською вже повідомляв про замовне вбивство біля Відня: чеченець розстріляний прямо на вулиці

В одному з недавніх 11-хвилинних відеороликів Анзор С. (43 роки) розслаблено сидить в шезлонгу і говорить на 90% по-чеченськи і на 10%-російською (в основному лайки). Критика спрямована в першу чергу проти президента Чечні Рамзана Ахматовича Кадирова, а також проти політика-мільярдера Адама Делимханова та інших чеченських політиків.

У відео критик режиму стверджує, що президент Кадиров експлуатує своїх людей і навіть краде у людей, яким навіть нічого їсти. 43-річний чоловік також образливо висловлюється про сім’ї обох політиків, особливо про їх матерів, дружин і дітей. Він також стверджує, що у нього є списки тих, хто з ким займається сексом і хто кого обманює. Відео було видалено.

У відповідних колах Анзор С. вважався героєм, а на батьківщині — зрадником і смертельним ворогом. У свою чергу дев’ятикратного батька і президента Кадирова звинувачують у серйозних порушеннях прав людини, таких як катування, викрадення людей, корупція, а також замовних вбивствах. У нього, як він стверджує, навіть є смертельні списки, хоча він сам відкидає ці звинувачення як «фігню».

Як вже повідомлялося, близько 7:30 вечора в суботу ввечері біля G3 в районі Корнойбург, на кордоні з Віднем, 43-річний Мартін Б., він же Анзор С., був страчений пострілом в голову. Стрілець утік у напрямку Лінца на сріблястій машині і був арештований увечері районі Клайнмюнхен в Лінці.

Допити проводяться LVT (Державна конституційна захист) Нижній Австрії в Санкт-Пельтені, кримінальну справу очолює прокуратура в Корнойбурге. Слідчі органи зберігають мовчання підґрунтя справи, але політичний мотив важко заперечувати. Злочинець, як кажуть, 47-річний співвітчизник, у нього російський паспорт, як і в жертви.

У 2009 році сходжу справу Ісраїлова також викликало сенсацію. Цей чеченський біженець 13 січня 2009 року також був страчений прямо на вулиці у Відні-Флорідсдорфе. Він хотів оприлюднити звинувачення проти Кадирова і деталі свого перебування в катівнях у 2008/2009.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото: privat

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh