Новини з Австрії

В Австрії вбито критика режиму Кадирова в Чечні. Чи було відео смертельним для нього?

Чи було це відео смертним вироком для критика Кадирова?

Критик режиму Анзор С. живе в Австрії під ім’я ям Мартін Б. і в своїх відеороликах рішуче засуджував і навіть ображав президента Кадирова. Відеоролики Анзора С. ака Mamikhan U. ака Martin B. були відомі як в чеченській громаді, так і в самій Чечні. За це його хвалили противники режиму і ненавиділи на батьківщині.

Голос українською вже повідомляв про замовне вбивство біля Відня: чеченець розстріляний прямо на вулиці

В одному з недавніх 11-хвилинних відеороликів Анзор С. (43 роки) розслаблено сидить в шезлонгу і говорить на 90% по-чеченськи і на 10%-російською (в основному лайки). Критика спрямована в першу чергу проти президента Чечні Рамзана Ахматовича Кадирова, а також проти політика-мільярдера Адама Делимханова та інших чеченських політиків.

У відео критик режиму стверджує, що президент Кадиров експлуатує своїх людей і навіть краде у людей, яким навіть нічого їсти. 43-річний чоловік також образливо висловлюється про сім’ї обох політиків, особливо про їх матерів, дружин і дітей. Він також стверджує, що у нього є списки тих, хто з ким займається сексом і хто кого обманює. Відео було видалено.

У відповідних колах Анзор С. вважався героєм, а на батьківщині — зрадником і смертельним ворогом. У свою чергу дев’ятикратного батька і президента Кадирова звинувачують у серйозних порушеннях прав людини, таких як катування, викрадення людей, корупція, а також замовних вбивствах. У нього, як він стверджує, навіть є смертельні списки, хоча він сам відкидає ці звинувачення як «фігню».

Як вже повідомлялося, близько 7:30 вечора в суботу ввечері біля G3 в районі Корнойбург, на кордоні з Віднем, 43-річний Мартін Б., він же Анзор С., був страчений пострілом в голову. Стрілець утік у напрямку Лінца на сріблястій машині і був арештований увечері районі Клайнмюнхен в Лінці.

Допити проводяться LVT (Державна конституційна захист) Нижній Австрії в Санкт-Пельтені, кримінальну справу очолює прокуратура в Корнойбурге. Слідчі органи зберігають мовчання підґрунтя справи, але політичний мотив важко заперечувати. Злочинець, як кажуть, 47-річний співвітчизник, у нього російський паспорт, як і в жертви.

У 2009 році сходжу справу Ісраїлова також викликало сенсацію. Цей чеченський біженець 13 січня 2009 року також був страчений прямо на вулиці у Відні-Флорідсдорфе. Він хотів оприлюднити звинувачення проти Кадирова і деталі свого перебування в катівнях у 2008/2009.

За матеріалами:https://www.heute.at/
Фото: privat

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.