Будьте вдячні за все, що у вас є, за всіх, хто у вас є, і за ті, ким є

Що б не сталося, будьте вдячними за отриманий досвід. Адже на все є своя причина, а значити, це саме ті, що ви готові отримати в цей конкретний момент.

 

Вдячність – це сама здорова і корисна серед усіх емоцій. Чим сильніше ми зосереджуємося на її щоденному вираженні, тим більше шансів, що з’явиться ще більше речей, за які ми будемо вдячними…

1. Поточний момент – це єдиний момент, який у нас є. Це єдине, що має зараз значення. Так чому ж не бути за нього вдячними?

Ми живі. Ми дихаємо. Сонце світить. Птахи співають. У нашому домі пахне печивом. Наша ліжко тепла і затишна. В кімнату залетів метелик. Все це відбувається прямо зараз. І тільки від нас залежить, ми насолодимося цією миттю або просто дозволимо йому вислизнути…

2. У нас є більш ніж достатня. Якщо ми живі, у нас є дах над головою, їжа на столі і нас оточують добрі, люблячі і дбайливі люди, то ми багатші, ніж більшість людей в світі. У нас є більше, ніж потрібно. У нас є все.

3. Чим більше подяки ми висловлюємо, тим більше позитиву притягуємо в своє життя. Спробуйте, будьте вдячними, починаючи з цього дня. Адже людина притягує до себе те, що сам відображає. Згадайте про все, що у вас є. Згадайте про всіх, через що пройшли. Всі ці речі і досвід нікого вас тими, кім ві є сьогодні.

4. Подяку дає нам силу прощати. Вона посилює емпатію і звільняє від накопиченої агресії. Будь-який досвід, отриманий нами під час подорожі по життю (хороший він чи поганий), це всього лише урок, який необхідно засвоїти, щоб продовжувати рухатися далі. І ми завжди повинні бути за нього вдячними. Пам’ять пам’ятаєте, в зоні комфорту розвиток неможливо.

5. Подяка відкриває двері для нових відносин. Це не вища математика. Вдячність робить нас щасливішими, добрішими, позитивніше, вчить цінувати інших людей і речі, які присутні в нашому житті. Таким чином, вона робить відносини міцніше і краще, допомагаючи залучати в життя нових і позитивних людей.

Чим вдячніші і позитивніші ми будемо, тим більше світла буде в нашому житті.

6. Подяку робить сон міцніше. В прямому і переносному сенсі. Вона не тільки знімає біль, стрес і покращує якість сну, але і заспокоює розум. Щоденне вираз вдячності сприяє встановленню внутрішньої гармонії. Наші думки стають спокійнішими, ми звільняємося від очікувань і просто насолоджуємося життям такою, як вона є.

7. Подяку за будь життєвий досвід – це ключ до щастя. А як же інакше? Бути вдячними означає перепрограмувати свій мозок і налаштувати розум на ті, щоб помічати позитивні миті щоденного життя.

Це означає бачити добро в будь-якій ситуації, вибираючи надію замість відчаю. Це означає спрямовувати свою енергію і притягати до собі ті, чого нам хочеться сильніше всього. Тому будьте вдячними.

Що б не сталося, будьте вдячними за отриманий досвід. Адже на все є своя причина, а значити, це саме ті, що ви готові отримати в цей конкретний момент.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen + fourteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh