Життя

Будьте вдячні за все, що у вас є, за всіх, хто у вас є, і за ті, ким є

Що б не сталося, будьте вдячними за отриманий досвід. Адже на все є своя причина, а значити, це саме ті, що ви готові отримати в цей конкретний момент.

 

Вдячність – це сама здорова і корисна серед усіх емоцій. Чим сильніше ми зосереджуємося на її щоденному вираженні, тим більше шансів, що з’явиться ще більше речей, за які ми будемо вдячними…

1. Поточний момент – це єдиний момент, який у нас є. Це єдине, що має зараз значення. Так чому ж не бути за нього вдячними?

Ми живі. Ми дихаємо. Сонце світить. Птахи співають. У нашому домі пахне печивом. Наша ліжко тепла і затишна. В кімнату залетів метелик. Все це відбувається прямо зараз. І тільки від нас залежить, ми насолодимося цією миттю або просто дозволимо йому вислизнути…

2. У нас є більш ніж достатня. Якщо ми живі, у нас є дах над головою, їжа на столі і нас оточують добрі, люблячі і дбайливі люди, то ми багатші, ніж більшість людей в світі. У нас є більше, ніж потрібно. У нас є все.

3. Чим більше подяки ми висловлюємо, тим більше позитиву притягуємо в своє життя. Спробуйте, будьте вдячними, починаючи з цього дня. Адже людина притягує до себе те, що сам відображає. Згадайте про все, що у вас є. Згадайте про всіх, через що пройшли. Всі ці речі і досвід нікого вас тими, кім ві є сьогодні.

4. Подяку дає нам силу прощати. Вона посилює емпатію і звільняє від накопиченої агресії. Будь-який досвід, отриманий нами під час подорожі по життю (хороший він чи поганий), це всього лише урок, який необхідно засвоїти, щоб продовжувати рухатися далі. І ми завжди повинні бути за нього вдячними. Пам’ять пам’ятаєте, в зоні комфорту розвиток неможливо.

5. Подяка відкриває двері для нових відносин. Це не вища математика. Вдячність робить нас щасливішими, добрішими, позитивніше, вчить цінувати інших людей і речі, які присутні в нашому житті. Таким чином, вона робить відносини міцніше і краще, допомагаючи залучати в життя нових і позитивних людей.

Чим вдячніші і позитивніші ми будемо, тим більше світла буде в нашому житті.

6. Подяку робить сон міцніше. В прямому і переносному сенсі. Вона не тільки знімає біль, стрес і покращує якість сну, але і заспокоює розум. Щоденне вираз вдячності сприяє встановленню внутрішньої гармонії. Наші думки стають спокійнішими, ми звільняємося від очікувань і просто насолоджуємося життям такою, як вона є.

7. Подяку за будь життєвий досвід – це ключ до щастя. А як же інакше? Бути вдячними означає перепрограмувати свій мозок і налаштувати розум на ті, щоб помічати позитивні миті щоденного життя.

Це означає бачити добро в будь-якій ситуації, вибираючи надію замість відчаю. Це означає спрямовувати свою енергію і притягати до собі ті, чого нам хочеться сильніше всього. Тому будьте вдячними.

Що б не сталося, будьте вдячними за отриманий досвід. Адже на все є своя причина, а значити, це саме ті, що ви готові отримати в цей конкретний момент.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України