«Будьте милосердні», – конференція з нової євангелізації на Філіппінах

Не намагайтесь швидко засуджувати інших, але радше знайдіть «дар» в іншій особі: з таким закликом звернувся архиєпископ Маніли, кардинал Луїс Антоніо Таґле, під час Святої Меси в рамках Конференції з нової євангелізації на Філіппінах. Цей захід закінчився минулої неділі у столиці країни і був зосереджений на темі милосердя, у співзвучності із Надзвичайним Ювілейним Роком Милосердя.

«Треба бути уважними, – зазначив кардинал, – оскільки знедолені люди є даром від Бога, а дари не викидають, але їх цінують». Отже, закликаючи вірних бути милосердними, як Ісус стосовно Юди» – «загубленої вівці», архиєпископ Маніли ствердив, що «існує надія навіть у тих, хто зрадив, тому що Бог не засуджує нікого, але швидше прагне спасіння для всіх людей».

З цієї точки зору, християни запрошені «стати знаком не прокляття, але милосердя й любові», щоб «допомогти тим, кого відкидає світ». На закінчення кардинал Таґле зосередився на питанні біженців, наполягаючи на тому, що часто ці люди є жертвами ситуацій, яких вони не створили, але від яких страждають.

Пригадаємо, що перша Конференція з нової євангелізації на Філіппінах відбулася в жовтні 2013 року, також у Манілі. Друга зустріч була проведена в травні 2015 року в місті Пасай. Обидві події, як і цьогорічна, що щойно закінчилася, є частиною проекту «Дев’ять років для нової євангелізації», який запровадила Церква на Філіппінах з нагоди п’ятсотліття євангелізації країни, що припадає на 2021 рік.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh