Духовне

«Будьте милосердні», – конференція з нової євангелізації на Філіппінах

Не намагайтесь швидко засуджувати інших, але радше знайдіть «дар» в іншій особі: з таким закликом звернувся архиєпископ Маніли, кардинал Луїс Антоніо Таґле, під час Святої Меси в рамках Конференції з нової євангелізації на Філіппінах. Цей захід закінчився минулої неділі у столиці країни і був зосереджений на темі милосердя, у співзвучності із Надзвичайним Ювілейним Роком Милосердя.

«Треба бути уважними, – зазначив кардинал, – оскільки знедолені люди є даром від Бога, а дари не викидають, але їх цінують». Отже, закликаючи вірних бути милосердними, як Ісус стосовно Юди» – «загубленої вівці», архиєпископ Маніли ствердив, що «існує надія навіть у тих, хто зрадив, тому що Бог не засуджує нікого, але швидше прагне спасіння для всіх людей».

З цієї точки зору, християни запрошені «стати знаком не прокляття, але милосердя й любові», щоб «допомогти тим, кого відкидає світ». На закінчення кардинал Таґле зосередився на питанні біженців, наполягаючи на тому, що часто ці люди є жертвами ситуацій, яких вони не створили, але від яких страждають.

Пригадаємо, що перша Конференція з нової євангелізації на Філіппінах відбулася в жовтні 2013 року, також у Манілі. Друга зустріч була проведена в травні 2015 року в місті Пасай. Обидві події, як і цьогорічна, що щойно закінчилася, є частиною проекту «Дев’ять років для нової євангелізації», який запровадила Церква на Філіппінах з нагоди п’ятсотліття євангелізації країни, що припадає на 2021 рік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України