Життя

Будь ласка, будь достатньо сильною, щоб піти

Читала, і аж щось йокнуло всередині…

Пожалуйста, будь достаточно сильной, чтобы уйти

Ось хто ти: ти людина, яка любить.

Людина з очима, які бачать в світі гарне, руками, які благословляють інших, посмішкою, яка освітлює вулицю, і серцем, яке пом’якшує навіть камені.

Ти любиш, тому що ти завжди це робила, ніколи не стримуючи себе.

Ти відкриваєш себе у відносинах, ти пускаєш людей, ти віддаєш всю себе – іноді до самознищення. Іноді тим, хто цього не заслуговує.

На жаль, людина з таким великим серцем може залишитися ні з чим. Просто тому що ти любиш, не означає, що ти можеш міняти людей. Іноді ти потрапляєш у відносини, які в кінцевому підсумку тобі розбивають серце. Ти любиш людей, які зраджують тобі, заподіюють біль, поводяться з тобою як з нікчемою. Іноді тебе ігнорують і це жахливо соромно.

Тому що ти так сильно любиш, і повинна бути кохана так сильно у відповідь.

Якщо ти у стосунках з тим, хто завдає тобі біль – фізично або емоційно, хто не відноситься до тебе з любов’ю і повагою, або не цінує тобі: тоді, будь ласка, знайди в собі сили піти.

Життя занадто швидкоплинне, щоб залишатися з тим, хто ображає, хто забирає в тебе енергію і щастя.

Ти гідна кращого. Ти гідна поваги.

Ти не другорядна, не дівчина для опівнічних повідомлень, не боксерська груша, не піт-стоп перед тим, як він далі рушить у свою подорож по життю.

Ти – справжня пригода.

Ти – людина, яка заслуговує посмішки при пробудженні, яка заслуговує щастя, щоб про тебе думали цілий день, а не тільки тоді, коли йому нудно.

Ти не запасний варіант, не зручність, ти – достойна людина. І якщо до тебе не ставляться так, ти повинна бути достатньо сильною, щоб піти.

Відносини ніколи не бувають легкими. Вони плутають – всі думки і вчинки. Але в підсумку вони повинні бути в радість, наповнювати твоє життя, а не забирати його  в тебе.

Ти повинна бути з людиною, яка змусить тебе полюбити життя і себе в ньому.

Якщо ти любиш когось, хто робить навпаки, ти винна відпустити його. Ти винна відпустити його дотик, поцілунок, то, як він сміється. Тому що якщо все це затьмарюється більш серйозними і болючими вчинками, то неважливо, скільки буде сміху та посмішок – ти все одно залишишся з розбитим серцем.

Ти повинна знайти сили йти далі, знати собі ціну і знати, що є щось, хтось, хто буде ставитися до тебе так, як ти того заслуговуєш. Іноді однієї любові не достатньо, ти не можеш виправити людини, і сама налагодити відносини. І це не твоя вина.

Май сили побачити дійсність, зрозуміти, що ти заслуговуєш більшого, тому що ти можеш даті це людині, яку любиш. Знай, що ти зробила все, щоб врятувати ваші відносини. Але тепер настав час, щоб врятувати себе.

Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.