Яких кішечок варто завести в цьому році різним знакам Зодіаку

Вам може бути нелегко знайти ідеальну домашню тварину, тому ми підкажемо якого кота потрібно завести в цьому році, на основі вашого знаку Зодіаку.

Знайте для вас кішку не буде надто важко. Як і у собак, котів є багато порід, але всі вони досить схожі. Деякі будуть більш миролюбні і грайливі, а інші будуть класичні Гарфілди – суцільні ледарі. Але воно можемо сказати точно – вони всі будуть однаково милими.

Коті це самі ідеальні тварини, тому що вони дуже самостійні і здатні подбати про себе самі. Вони будуть самими охайними і невимогливими сусідами по кімнаті з усіх, що у вас були. Ваш новий пухнастий друг не буде вимагати такого суворого графіка, як деякі собаки.Просто дайте їм пару іграшок \, постійний доступ до води і регулярне харчування. Це не надто багато, правда?

Отже, вісь якого кота вам, ймовірно, потрібно завести, згідно вашого знаку Зодіаку:

Овен: Бірманська кішка

Бірманські кішки будуть вам впевненими компаньйонами, які ви завжди хотіли – такі ж зухвалі, як і ви, альо в тій же година пристрасні і люблячі.

Ві вогненний знак, а це часто означає, що ви завжди гаряче реагуєте на щось. Ви ніколи не втратите викликів або можливості зробити оточуючих краще.

З Бірманської кішкою ви будете почувати себе так, як ніби нарешті знайшли свою пару. Вони надзвичайно цікаві і вам сподобається їх хитрий характер.

Однак, іноді вона може зникати безвісти, але завжди знайде шлях назад, адже вона так віддана вам і вашим затишку.

Тілець: Персидська кішка

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Тельці люблять стабільність. Тому кіт, який на одній хвилі з вами в тому, що стосується терпіння і практичності, буде ідеальним домашнім тваринам.

З усіх ваших друзів, ви, ймовірно, саме надійне плече, на якому можна поплакатися. Люди у вашому житті знають, що ви завжди поруч з ними, і у вас завжди є хороший рада. Ви дивитеся на ситуацію з логікою, але також знаходите задоволення в насолоді такими промовами, як хороша музика, хороша компанія і т. п.

Перські коті люблять, щоб їх пестили і плекали. Їм сподобається послідовність у вашому житті і ваша відданість своєму улюбленцеві, для якого ви будете перевіряти, щоб кожен диван був зручним, а кожна подушка збита так, як треба.

Близнюки: Сіамський кіт

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ви дійсно відрізняєтеся від усіх, Близнюки. І, уявіть собі, існує кіт, у якого стільки ж розуму, як у вас.

Ві швидко схоплює ідеї і працюєте над ними. В соціальних ситуаціях ви вирішуєте конфлікти, як ніхто інший. Але іноді вам потрібно стежити за своєю цікавістю, тому що, ви ж знаєте – від нього кішка здохла. Ви ненавидите самотність, тому що любите відштовхуватися від розуму і звичок інших людей, тому природно, сіамський кіт – буде для вас ідеальним іншому.

У сіамських котів сильний характер. Вони будуть чекати від вас уваги і регулярно будуть висловлювати свою думку в поведінці. Але незважаючи на шкідливі примхи, смороду точно зачарують вас своєю чарівністю!

Рак: Російська блакитна

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ракам зазвичай дуже подобається їхня компанія і вони з великою підозрою ставляться до новеньким особистостям. Цим вони дуже схожі з цією родом, яка так само підозріла до всього нового.

Як і російська блакитна, ві можете бути емоційні і чутливі, тому повільно дізнаєтеся людей.

Російська блакитна кішка буде копіювати ваш настрій, вона буде просити любові і уваги, які ви так часто чекаєте від оточуючих. Ця порода буде вам самим відданим другом, таким, якого ви ніяк не можете знайте свого оточення.

Лев: Сфінкс

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ви були народжені лідером джунглів, Лев. Тому, логічно, що у вас повинен бути котячий друг, який би підходив до вашої левової натурі.

Ви любите своїх друзів і один з сенсів життя для вас – змушувати людей сміятися. Ви неймовірно товариські, тому легко заводите дружбу. Ви любите будь-яку можливість похвалитися тим, що у вас є, неважливо, це ваш блискучий мозок або прекрасна спортивна форма.

Сфінкс буде єдиним котом, який дійсно подарує вам такий досвід в утриманні домашніх тварин, який ви завжди хотіли. Як і ви, цей кіт неймовірно енергійній і любити увагу. Однак, вам може прийдеться поділитися славою з новим улюбленцем, але це варто того, щоб мати таку віддану компанію.

Діва: Шотландська висловуха

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ваш аналітичний розум часто сприймають неправильно, Діва. Тому кіт з відданим серцем буде для вас правильним є вибором.

Тварини завжди були вашою слабкістю, тому мати домашня тварина для вас вже як друга натура. У вас вже може бути собака або інший кіт. Не переживайте — це буде ідеальний варіант для шотландської вислоухої, яка не любити надовго залишатися одна.

Ви можете бути злегка соромливі, але ваш новий друг не буде таким і буде очікувати від вас, що ви завжди будете поблизу, щоб погратися або полащитися. Таким чином, ваш дружок допоможе вам вилізти із зони комфорту і змінити вашу помірну життя на більш активну.

Ваги: Тонкінез

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Вам не дуже подобається бути на самоті, Ваги. Тому кіт, який так само товариський, як і ви — буде для вас ідеальною пара.

Вам не подобається, коли немає з ким поговорити, а Тонкінез, повірте, точно балакучий і не дасть вам занудьгувати. Як і сіамська кішка, вони обов’язково поділяться з вами своїми думками і проявляти характер. Але коли у нього буде гарний настрій, він зачарує вас своєю поведінкою і величезною дозою умиротворительного мурчання, від якого просто мурашки йдуть по шкірі.

Скорпіон: Сибірський кіт

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ві водний знак, Скорпіон. Тому логічно, що ваш новий друг буде любити плескатися в умивальнику і мати таку ж активну, але пристрасну натуру, як у вас.

Ви любите шум. Ве перший раскритикуете кого-то в розмові, особливо якщо це що-те, що дійсно вам небайдуже. Ві неймовірно цілеспрямовані. Правда в тому, що ви просто дійсно хочете жити на повну і зробите все, щоб це стало можливим.

Сибірський кіт підійде вам, тому що незважаючи на всю активність і шум, який ви створюєте, цей кіт буде неймовірно спокійним. Сибіряки зможуть впоратися з вашої тимчасової спонтанністю і пристрастю, вони будуть врівноважувати ваш запал і робити вас більш гармонійними і спокійними.

Стрілець: Американська короткошерста

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Давайте будемо чесними, Стрілець. Ми всі знаємо, що ви, в деяких роді, небезпечний чоловік. Тому вам ніколи не вдавалося завести собаку. Між вашими планами на подорожі і зайнятим графіком, у вас просто немає часу піклується про кого-то. Тому незалежна Американська короткошерста не буде тягарем.

Ви любите почуття свободи. Мудрість вас інтригує і ви завжди ставитеся до життя досить філософськи. Це все заради пригод, адже ви любите просто плисти за течією.

Як і ви, Американська короткошерста любити твердо стояти на ногах. У неї є своя власна думка, вона самостійна і незалежна і не вимагає занадто багато уваги. Звичайно, час від часу вона захоче побачити ваше обличчя і полежати у вас на колінах, але вона не буде занадто нудьгувати у вашу відсутність.

Козеріг: Британська короткошерста

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Коли справа доходить до повсякденних ситуацій, ви схильні бути дуже серйозними. Ви любите графіки, і були відповідальними серед ваших друзів рівно стільки, скільки себе пам пам’ятаєте. Ви вірите в якість над кількістю, тому у вас кілька близьких друзів замість дикої орави дружбанів.

Британська короткошерста буде вам найкращим другом і створить затишок у родині, що вам так подобається! Ця порода також буде надзвичайно м’якою, їй не потрібно особливого догляду, тому вам ніколи не потрібно буде чекати гіршого! Вам не треба готуватися до несподіваних неприємностей в кутку кімнати)

Водолій: Мейн кун

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ви незалежні й інтелектуально розвинені, Водолій. Тому кіт з таким же грайливим, альо інтелектуальним підходом до життя буде вашим другом навіки.

Ві думаєте наперед. Ви дивитеся в майбутнє і не надто затримуєтеся в минулому. У ваші кращі дні у вас вся енергія світу, а в гірші, вам подобається бути злегка сором’язливими і перезарядити.

Мейн кун підходить вам бо, як і ви, любити відточувати свої навички. Вони люблять ігри та полювання, але терплячі, коли ви захочете відпочити.

Риби: Бомбейська кішка

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ви – душа компанії, Риби. Не в тому сенсі, що в кімнаті зазвичай чути тільки вас, а просто тому, що ви такі доброзичливі і з легкістю знаходите нових друзів.

Бомбейський кіт, як і ви, дуже різностороння. Більшість годині ві просто пливете за течією і цей кіт підлаштується до будь-якого вашого настрою. Він любити грати, ластиться і навіть бути на самоті, тому вам не потрібно так сильно переживати, що вам доведеться пожертвувати особистим часом заради нього.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh