Життя

Яких кішечок варто завести в цьому році різним знакам Зодіаку

Вам може бути нелегко знайти ідеальну домашню тварину, тому ми підкажемо якого кота потрібно завести в цьому році, на основі вашого знаку Зодіаку.

Знайте для вас кішку не буде надто важко. Як і у собак, котів є багато порід, але всі вони досить схожі. Деякі будуть більш миролюбні і грайливі, а інші будуть класичні Гарфілди – суцільні ледарі. Але воно можемо сказати точно – вони всі будуть однаково милими.

Коті це самі ідеальні тварини, тому що вони дуже самостійні і здатні подбати про себе самі. Вони будуть самими охайними і невимогливими сусідами по кімнаті з усіх, що у вас були. Ваш новий пухнастий друг не буде вимагати такого суворого графіка, як деякі собаки.Просто дайте їм пару іграшок \, постійний доступ до води і регулярне харчування. Це не надто багато, правда?

Отже, вісь якого кота вам, ймовірно, потрібно завести, згідно вашого знаку Зодіаку:

Овен: Бірманська кішка

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Бірманські кішки будуть вам впевненими компаньйонами, які ви завжди хотіли – такі ж зухвалі, як і ви, альо в тій же година пристрасні і люблячі.

Ві вогненний знак, а це часто означає, що ви завжди гаряче реагуєте на щось. Ви ніколи не втратите викликів або можливості зробити оточуючих краще.

З Бірманської кішкою ви будете почувати себе так, як ніби нарешті знайшли свою пару. Вони надзвичайно цікаві і вам сподобається їх хитрий характер.

Однак, іноді вона може зникати безвісти, але завжди знайде шлях назад, адже вона так віддана вам і вашим затишку.

Тілець: Персидська кішка

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Тельці люблять стабільність. Тому кіт, який на одній хвилі з вами в тому, що стосується терпіння і практичності, буде ідеальним домашнім тваринам.

З усіх ваших друзів, ви, ймовірно, саме надійне плече, на якому можна поплакатися. Люди у вашому житті знають, що ви завжди поруч з ними, і у вас завжди є хороший рада. Ви дивитеся на ситуацію з логікою, але також знаходите задоволення в насолоді такими промовами, як хороша музика, хороша компанія і т. п.

Перські коті люблять, щоб їх пестили і плекали. Їм сподобається послідовність у вашому житті і ваша відданість своєму улюбленцеві, для якого ви будете перевіряти, щоб кожен диван був зручним, а кожна подушка збита так, як треба.

Близнюки: Сіамський кіт

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ви дійсно відрізняєтеся від усіх, Близнюки. І, уявіть собі, існує кіт, у якого стільки ж розуму, як у вас.

Ві швидко схоплює ідеї і працюєте над ними. В соціальних ситуаціях ви вирішуєте конфлікти, як ніхто інший. Але іноді вам потрібно стежити за своєю цікавістю, тому що, ви ж знаєте – від нього кішка здохла. Ви ненавидите самотність, тому що любите відштовхуватися від розуму і звичок інших людей, тому природно, сіамський кіт – буде для вас ідеальним іншому.

У сіамських котів сильний характер. Вони будуть чекати від вас уваги і регулярно будуть висловлювати свою думку в поведінці. Але незважаючи на шкідливі примхи, смороду точно зачарують вас своєю чарівністю!

Рак: Російська блакитна

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ракам зазвичай дуже подобається їхня компанія і вони з великою підозрою ставляться до новеньким особистостям. Цим вони дуже схожі з цією родом, яка так само підозріла до всього нового.

Як і російська блакитна, ві можете бути емоційні і чутливі, тому повільно дізнаєтеся людей.

Російська блакитна кішка буде копіювати ваш настрій, вона буде просити любові і уваги, які ви так часто чекаєте від оточуючих. Ця порода буде вам самим відданим другом, таким, якого ви ніяк не можете знайте свого оточення.

Лев: Сфінкс

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ви були народжені лідером джунглів, Лев. Тому, логічно, що у вас повинен бути котячий друг, який би підходив до вашої левової натурі.

Ви любите своїх друзів і один з сенсів життя для вас – змушувати людей сміятися. Ви неймовірно товариські, тому легко заводите дружбу. Ви любите будь-яку можливість похвалитися тим, що у вас є, неважливо, це ваш блискучий мозок або прекрасна спортивна форма.

Сфінкс буде єдиним котом, який дійсно подарує вам такий досвід в утриманні домашніх тварин, який ви завжди хотіли. Як і ви, цей кіт неймовірно енергійній і любити увагу. Однак, вам може прийдеться поділитися славою з новим улюбленцем, але це варто того, щоб мати таку віддану компанію.

Діва: Шотландська висловуха

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ваш аналітичний розум часто сприймають неправильно, Діва. Тому кіт з відданим серцем буде для вас правильним є вибором.

Тварини завжди були вашою слабкістю, тому мати домашня тварина для вас вже як друга натура. У вас вже може бути собака або інший кіт. Не переживайте — це буде ідеальний варіант для шотландської вислоухої, яка не любити надовго залишатися одна.

Ви можете бути злегка соромливі, але ваш новий друг не буде таким і буде очікувати від вас, що ви завжди будете поблизу, щоб погратися або полащитися. Таким чином, ваш дружок допоможе вам вилізти із зони комфорту і змінити вашу помірну життя на більш активну.

Ваги: Тонкінез

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Вам не дуже подобається бути на самоті, Ваги. Тому кіт, який так само товариський, як і ви — буде для вас ідеальною пара.

Вам не подобається, коли немає з ким поговорити, а Тонкінез, повірте, точно балакучий і не дасть вам занудьгувати. Як і сіамська кішка, вони обов’язково поділяться з вами своїми думками і проявляти характер. Але коли у нього буде гарний настрій, він зачарує вас своєю поведінкою і величезною дозою умиротворительного мурчання, від якого просто мурашки йдуть по шкірі.

Скорпіон: Сибірський кіт

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ві водний знак, Скорпіон. Тому логічно, що ваш новий друг буде любити плескатися в умивальнику і мати таку ж активну, але пристрасну натуру, як у вас.

Ви любите шум. Ве перший раскритикуете кого-то в розмові, особливо якщо це що-те, що дійсно вам небайдуже. Ві неймовірно цілеспрямовані. Правда в тому, що ви просто дійсно хочете жити на повну і зробите все, щоб це стало можливим.

Сибірський кіт підійде вам, тому що незважаючи на всю активність і шум, який ви створюєте, цей кіт буде неймовірно спокійним. Сибіряки зможуть впоратися з вашої тимчасової спонтанністю і пристрастю, вони будуть врівноважувати ваш запал і робити вас більш гармонійними і спокійними.

Стрілець: Американська короткошерста

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Давайте будемо чесними, Стрілець. Ми всі знаємо, що ви, в деяких роді, небезпечний чоловік. Тому вам ніколи не вдавалося завести собаку. Між вашими планами на подорожі і зайнятим графіком, у вас просто немає часу піклується про кого-то. Тому незалежна Американська короткошерста не буде тягарем.

Ви любите почуття свободи. Мудрість вас інтригує і ви завжди ставитеся до життя досить філософськи. Це все заради пригод, адже ви любите просто плисти за течією.

Як і ви, Американська короткошерста любити твердо стояти на ногах. У неї є своя власна думка, вона самостійна і незалежна і не вимагає занадто багато уваги. Звичайно, час від часу вона захоче побачити ваше обличчя і полежати у вас на колінах, але вона не буде занадто нудьгувати у вашу відсутність.

Козеріг: Британська короткошерста

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Коли справа доходить до повсякденних ситуацій, ви схильні бути дуже серйозними. Ви любите графіки, і були відповідальними серед ваших друзів рівно стільки, скільки себе пам пам’ятаєте. Ви вірите в якість над кількістю, тому у вас кілька близьких друзів замість дикої орави дружбанів.

Британська короткошерста буде вам найкращим другом і створить затишок у родині, що вам так подобається! Ця порода також буде надзвичайно м’якою, їй не потрібно особливого догляду, тому вам ніколи не потрібно буде чекати гіршого! Вам не треба готуватися до несподіваних неприємностей в кутку кімнати)

Водолій: Мейн кун

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ви незалежні й інтелектуально розвинені, Водолій. Тому кіт з таким же грайливим, альо інтелектуальним підходом до життя буде вашим другом навіки.

Ві думаєте наперед. Ви дивитеся в майбутнє і не надто затримуєтеся в минулому. У ваші кращі дні у вас вся енергія світу, а в гірші, вам подобається бути злегка сором’язливими і перезарядити.

Мейн кун підходить вам бо, як і ви, любити відточувати свої навички. Вони люблять ігри та полювання, але терплячі, коли ви захочете відпочити.

Риби: Бомбейська кішка

Каких кошек стоит завести в этом году разным знакам Зодиака

Ви – душа компанії, Риби. Не в тому сенсі, що в кімнаті зазвичай чути тільки вас, а просто тому, що ви такі доброзичливі і з легкістю знаходите нових друзів.

Бомбейський кіт, як і ви, дуже різностороння. Більшість годині ві просто пливете за течією і цей кіт підлаштується до будь-якого вашого настрою. Він любити грати, ластиться і навіть бути на самоті, тому вам не потрібно так сильно переживати, що вам доведеться пожертвувати особистим часом заради нього.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України