Будь-який інший на місці Порошенко тільки сам безвіз потягнув б до виборів і вже на цьому будував свою кампанію, – блогер

Немає сумнівів у тому, що кожен із нинішніх кандидатів в президенти одне тільки отримання безвізу потягнув би в часі, використовував б «золоту акцію» перед виборами, і навколо неї провівши б всю кампанію. А ось Порошенка продовжує палити мости і дивувати чужих і своїх постійним підняттям планки. Від випробувань ракет і снарядів нашого виробництва, чіткої орієнтації на вступ в НАТО – до заяви про автокефалію і зміни військового вітання.Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

Він зазначає, що Порошенко один з небагатьох наших чиновників, які зрозуміли, що після серпня 2014-го кремлівські чекісти не зупиняться навіть перед кров’ю, поки не перетворять українців у кастрованих підданих своєї «федерації» – тому за чотири роки свого правління втиснувши максимальну кількість змін у державі, навіть непопулярних і болючих, щоб нарешті відірватися від тієї чорної «імперської діри».

За словами ветерана АТО, в такому темпі не може проходити гладко, але Порошенко масштабний, наймасштабніший за багато десятиліть тому своїми діями апелює до народу, тоді як інші продовжують «удочеряти» електорат. А вісь кім буті, народом або електоратом – вибирати все ще нам.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh