Політика

Будь-який інший на місці Порошенко тільки сам безвіз потягнув б до виборів і вже на цьому будував свою кампанію, – блогер

Немає сумнівів у тому, що кожен із нинішніх кандидатів в президенти одне тільки отримання безвізу потягнув би в часі, використовував б «золоту акцію» перед виборами, і навколо неї провівши б всю кампанію. А ось Порошенка продовжує палити мости і дивувати чужих і своїх постійним підняттям планки. Від випробувань ракет і снарядів нашого виробництва, чіткої орієнтації на вступ в НАТО – до заяви про автокефалію і зміни військового вітання.Про це у своєму блозі пише ветеран АТО, блогер Валерій Прозапас.

Він зазначає, що Порошенко один з небагатьох наших чиновників, які зрозуміли, що після серпня 2014-го кремлівські чекісти не зупиняться навіть перед кров’ю, поки не перетворять українців у кастрованих підданих своєї «федерації» – тому за чотири роки свого правління втиснувши максимальну кількість змін у державі, навіть непопулярних і болючих, щоб нарешті відірватися від тієї чорної «імперської діри».

За словами ветерана АТО, в такому темпі не може проходити гладко, але Порошенко масштабний, наймасштабніший за багато десятиліть тому своїми діями апелює до народу, тоді як інші продовжують «удочеряти» електорат. А вісь кім буті, народом або електоратом – вибирати все ще нам.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України