на фото - зброя з Майдану. Світлина - Юрій Бутусов.

Бутусов: Застосування вогнепальної зброї дозволило захисникам Майдану 18-20-го лютого відобразити міліцейський терор

Що врятувало Революцію Переваги від знищення? На фото – зброя Майдану (так кажуть).

Про це повідомив Юрій Бутусов.

Коли 18-20 лютого міліція в Києві намагалася розігнати учасників протесту обстрілюючи їх з гладкоствольних рушниць посиленими патронами, які наносили тяжкі травми, деякі наші громадяни почали (за чутками) застосовувати у відповідь ось такого роду вироби. Це обріз звичайного мисливської рушниці 12 калібру.

Також як і рушниці міліції, постріли з такого гладкоствольної зброї не ідентифікуються. В ході штурму Майдану 18-го лютого приблизно о 22.30-23.00, завдяки масованому застосуванню світло-шумових гранат і обстрілу з рушниць, спецназ міліції, внутрішні війська і спецназ СБУ прорвали останню барикада біля Будинку профспілок, і які штурмували силовики були в ста метрах від сцени . Але постріли на ураження з темряви, які маскувалися застосуванням різної піротехніки, завдали вогнепальні поранення цілу групу атакуючих, і в паніці спецназ і внутрішні війська були змушені відступити.

У полон було захоплено командир роти “Беркута”, якого, перелякавшись, кинули підлеглі – такі самовпевнені перед штурмом (майданівці благородно зберегли всім полоненим “Беркут” життя і здоров’я). Так, були дуже важливі всі ми, хто стояв у натовпі, хто допомагав, хто діяв.

Але тільки застосування вогнепальної зброї дозволило захисникам Майдану 18-20-го лютого відобразити міліцейський терор. 18-го лютого в ході штурму барикад біля Будинку профспілок було вбито вогнестрілів і гранатами 14 майданівців, у відповідь вогнем вбито 9 міліціонерів і солдатів внутрішніх військ.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh