Новини

Буржуйка в інтернет-магазині компанії Bizon

Буржуйки на дровах тривалого горіння в інтернет-магазині “Котли Бізон”

Широкий вибір опалювальної продукції пропонується в інтернет-магазин «Котли Бізон». При потребі недорого купити буржуйку, перейдіть в наш каталог і підберіть варіант з урахуванням потужності, конструкції, функціональності та інших особливостей. Для спрощення вибору наші фахівці розписали характеристики і нюанси використання на усі моделі. Печі буржуйки мають високий попит, у тому числі цьому факту сприяє їх низька вартість.

Співпрацюючи з нашою компанією, ви значно економите, оскільки робите замовлення устаткування без залучення посередників. У каталог завантажені реальні фото моделей, а ціни відповідають актуальним на даний момент. Ми гарантуємо якість усіх товарів і надаємо можливість купити буржуйку в оригінальному виконанні.

Буржуйки на дровах тривалого горіння: особливості, переваги і модельний ряд

Буржуйка в стандартному вигляді є досить простим по конструкції устаткуванням, передбачається простір для спалювання палива, дверці, відведення диму. Для виробництва найчастіше використовується сталь. Компанія «Бізон» вибирає надійний метал з достатніми параметрами товщини.

Основні особливості оформлення:

    • буржуйка на дровах отримує захист від прогорання димаря;
  • на дні встановлений колосник, частинки, що прогоріли, потрапляють в зольник, що полегшує процес очищення, також ця частина конструкції дозволяє стежити за припливом повітря;
  • у дверець є присутнім закриваючий механізм, що підвищує безпеку конструкції і дозволяє уникнути випадкового відкривання;
  • поверхня фарбується термічно стійкою фарбою, що нормально зберігається при показниках до 1200 градусів.

Позитивні відмінності отримують буржуйки на дровах тривалого горіння, вони мають спеціальний пристрій, що забезпечують високий рівень віддачі тепла. В наявності моделі з плитою і без, на 6, 10 кВт, а також печі Булерьяни на 7, 11, 18, 27, 35 і 40 кВт.

Купити піч буржуйку з гарантією якості

Ми забезпечили максимальну зручність вибору і оформлення замовлення. На буржуйки ціна вказана під кожним товаром, як і характеристики, рівень потужності, інші параметри. Придбати продукцію пропонується онлайн, із заповненням через заявки або по телефону. Якщо ви бажаєте купити піч буржуйку, зв’яжіться з нами для уточнення деталей. Буде надана гарантія, товар перед відправкою перевіряється співробітниками інтернет-магазину.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України