Новини

Burov Clinic: стоматологічні послуги європейського рівня у Києві

Білосніжна посмішка стає ознакою доглянутої людини. Посміхатися, як у Голлівуді, допоможе стоматологічна клініка Burov Clinic у Києві. Медичний центр надає широкий спектр послуг з лікування зубів та естетичної стоматології. Записатися на огляд до лікаря можна на сайті та за контактними номерами телефонів.

Які послуги надає клініка Burov Clinic

Зубний біль належить до найсильніших, які відчуває людина. Різні захворювання ротової порожнини можуть спричинити нестерпні больові відчуття, тому важливо уникати такого стану. Відвідувати стоматолога для огляду та профілактики хвороб потрібно раз на пів року.

Якщо виникають дірки, з’являється карієс, зубний камінь, тріскається емаль, не можна відкладати візит до стоматолога. Стоматологічний центр Burov Clinic допоможе усунути різноманітні проблеми, пов’язані з захворюваннями зубного ряду. До спектра послуг належать:

  • Імплантація зубів під ключ. Пацієнт отримує повний комплекс заходів з відновлення зубного ряду. Гарантія на імпланти та роботу діє пожиттєво.
  • Встановлення коронок на зуби та протезування. Залежно від випадку, може бути встановлена одинична коронка чи кілька зубів одночасно.
  • Професійна чистка зубів. Процедура запобігає появі зубного каменю та ефективно усуває вже наявні відкладення на зубах.
  • Лікування зубів, включно з проведення процедури у медикаментозному сні.
  • Вирівнювання зубного ряду за допомогою встановлення брекет-систем.
  • Видалення зубів у дітей (молочних) та дорослих (постійних). У послугу входить виконання складних операцій, наприклад, видалення зубів мудрості тощо.

Повний перелік послуг та вартість вказані на сайті клініки. У стоматології Burov Clinic допоможуть полікувати зуби чи вставити коронку за один день.

Переваги роботи клініки Burov Clinic

Стоматологічний центр завоював довіру серед постійних клієнтів, оскільки надає послуги високого рівня. В клініку варто звертатися пацієнтам, які бояться лікувати зуби, адже тут гарантовано проводять процедури без болю. Компанія Burov Clinic співпрацює з кваліфікованими стоматологами та молодшим медичним персоналом.

Середній стаж лікарів складає вісім років. За рік стоматологія виконує тисячі процедур. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальна схема лікування. Клініка дотримується гнучкої цінової політики. Фахівці дають гарантію якості на всі види імплантів, брекети, протези та власну роботу. Багато видів протезів мають пожиттєву гарантію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України