Bungie заплатила круглу суму розробникам Halo і Destiny після розриву

З початку року Activision і Bungie більше не співпрацюють разом в розробці ігор.

Стало відомо, що компанії розірвали свої стосунки 31 грудня 2018 року, про що свідчить фінансовий звіт компанії Activision. Компанії почали своє спільне співробітництво в 2014 році над розробкою науково-фантастичного шутера Destiny.

Цей розрив ставши для обох компаній знаковим, і в якійсь мірі довгоочікуваним. Студія Activision, якій належала частина прав на розробку ігор сприйняла це як новий виток розвитку. Представники Bungie теж зраділа цього розриву, і більше всього були раді тому, що всі права на шутер Destiny залишилися у них.

Весь процес пройшов спокійно і без скандалів. В ході переговорів було вирішено, що всі права на гру компанія Activision передає своєму колишньому партнеру, проте не безкоштовно.

Bungie заплатила круглу суму розробникам Halo і Destiny після розриву.У фінансовому звіті фігурує загальна прибуток видавців у $164 млн, одкако не уточнюється, яку саме суму заплатила Bungie.

Тепер компанії не мають один до одного жодних претензій, матеріальних прав зобов’язань. Тепер розробникі обох компаній можуть розвиватися в тому напрямку, який їм більш вигідно, і не бути залежними від строків видання і вимог.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh