Техно

Bungie заплатила круглу суму розробникам Halo і Destiny після розриву

З початку року Activision і Bungie більше не співпрацюють разом в розробці ігор.

Стало відомо, що компанії розірвали свої стосунки 31 грудня 2018 року, про що свідчить фінансовий звіт компанії Activision. Компанії почали своє спільне співробітництво в 2014 році над розробкою науково-фантастичного шутера Destiny.

Цей розрив ставши для обох компаній знаковим, і в якійсь мірі довгоочікуваним. Студія Activision, якій належала частина прав на розробку ігор сприйняла це як новий виток розвитку. Представники Bungie теж зраділа цього розриву, і більше всього були раді тому, що всі права на шутер Destiny залишилися у них.

Весь процес пройшов спокійно і без скандалів. В ході переговорів було вирішено, що всі права на гру компанія Activision передає своєму колишньому партнеру, проте не безкоштовно.

Bungie заплатила круглу суму розробникам Halo і Destiny після розриву.У фінансовому звіті фігурує загальна прибуток видавців у $164 млн, одкако не уточнюється, яку саме суму заплатила Bungie.

Тепер компанії не мають один до одного жодних претензій, матеріальних прав зобов’язань. Тепер розробникі обох компаній можуть розвиватися в тому напрямку, який їм більш вигідно, і не бути залежними від строків видання і вимог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України