Новини

Букмекерська контора Спортліга матчі для ставок, тоталізатор

У БК Спортліга матчі для ставок, реєстрація, тоталізатор

Букмекерська контора Спортліга матчі для ставок пропонує різноманітні. Вона входить у пакет оператора лотерей М.С.Л. та має українську ліцензію КРАІЛ, що дозволяє їй надавати власні послуги повністю легально.

Як зареєструватися у Спортлізі

Щоб робити ставки у цій букмекерській конторі необхідно пройти реєстрацію. Контора не має свого сайту, користуватися її послугами можна за допомогою сторінки букмекера на сайті оператора лотерей МСЛ. Для реєстрації тут потрібно виконати такі кроки:

 1. Заповнити реєстраційну форму внести до неї необхідні персональні та контактні дані.
 2. Активувати акаунт одним з доступних способів.
 3. Поповнити рахунок зручним способом.

Підтвердження облікового запису в букмекерській конторі можна здійснити за допомогою електронної адреси або мобільного телефону.

Головні особливості БК Спортліга

Букмекерська контора Спортліга пропонує своїм клієнтам такі особливості.

Коефіцієнти

У БК Спортліга немає коефіцієнтів у звичному розумінні цього слова, оскільки букмекер працює у форматі тоталізатора. Тому біля команд вказується відсотки, що говорять про кількість ставок на різні результати.

Тоталізатор

Наразі тоталізатор у Спортлізі проходить приблизно 2-3 рази на тиждень. У тоталізаторі Спортліга матчі представлені у кількості 12 штук. Якщо беттер зможе правильно передбачити результат усіх 12, він зірве джекпот. Гравці, які зможуть передбачити 10 або 11 ігор правильно потрапляють до числа переможців. Найчастіше розміри джекпотів тут невеликі і рідко перевищують суму у 300 000 гривень.

Методи поповнення рахунку та виведення грошей

Поповнити рахунок або вивести кошти в БК “Спортліга” можна одним з наступних способів:

 • Банківські картки Віза та МастерКард;
 • Система Masterpass;
 • Смарт гроші від Київстар;
 • Електронний гаманець LeoWallet;

Мінімальна сума поповнення у Спортлізі становить 20 гривень. Виводити гроші можуть користувачі лише з верифікованими обліковими записами.

Результати ігор

Результати ігор, що входять до тоталізатора Спортпрогноз можна знайти на сайті оператора лотерей М.С.Л. Тут вони публікуються відразу після завершення розіграшу. При переході на сторінку з результатами користувачі можуть дізнатися, як зіграли команди в попередньому тиражі.

Служба технічної підтримки

При появі тих чи інших питань під час використання послуг букмекерської контори “Спортліга” користувачі завжди можуть звернутися до служби технічної підтримки. Зробити це можна такими способами:

 • Живий чат;
 • Дзвінок на мобільний телефон;
 • Електронна пошта;

Співробітники технічної підтримки в більшості випадків оперативно і докладно відповідають на поставлені ним питання, що дозволяє швидко вирішувати виникаючі проблеми.

Основні переваги та недоліки

До головних переваг Спортліги можна віднести:

 • Безліч методів введення та виведення коштів;
 • Один із найкращих тоталізаторів на цей час;

Серед мінусів варто виділити відсутність будь-яких бонусів.

Якщо прочитати відгуки про цю букмекерську контору, то можна помітити, що більшість з них позитивні. Багато беттерів відзначають, що зараз Спортліга здатна запропонувати один з найбільш зручних тоталізаторів, тому послугами букмекера користуються гравці, які обирають такий формат ставок.

Описание 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України