Новини

Букмекерська контора Паріматч стала чудовим способом урізноманітнити дозвілля

А в період карантину безпечно провести час за віртуальними іграми. Кожен гравець має можливість зіграти з живим круп’є, зробити ставку у прямому ефірі. Платформа об’єднує найпопулярніші ігри, які можна зустріти у реальній грі. Активних гравців заохочують щедрими бонусами. У режимі реального часу відбувається зміна коефіцієнтів.

Як грати в Parimatch Bet games Live

Робити ставки та грати в ігри можуть лише зареєстровані користувачі. Реєстрація відбувається на офіційному сайті париматч бетгеймс таким чином:

 1. Виберіть опцію «Реєстрація».
 2. Заповніть особисту інформацію у всі обов’язкові поля.
 3. Придумайте пароль та виберіть валюту рахунку.
 4. Активуйте обліковий запис.
 5. Пройдіть верифікацію платіжної системи.
 6. Пройдіть перевірку.

Види ставок Бетгеймс Паріматч

Користувачі. Які пройшли реєстрацію на сайті Parimatch, мають можливість розважити себе десятками ігор у прямому ефірі. Найпопулярніші:

 • Лотереї «7 з 42», «5 з 36» та «6 з 60».
 • Колесо (на зразок Колеса Фортуни).
 • Декілька видів карткових ігор з живим круп’є.
 • Гаряча Сімка.
 • Дуель Кісток.

На головному сайті вказано, що зміна опонентів за столами відбувається раз на 40-50 хвилин. Любителі азартних ігор мають можливість розслабитися за ігровим столом під час перерви у спортивних іграх. Також дозволено робити ставки на тиражі, які відбуваються раз на 3-5 хвилин.

Сервіс перевіряє дані, які отримав від клієнта. Зазвичай перевірка триває 1-2 дні, рідше до 2 тижнів. За реєстрацію користувачі отримують бонуси. Тепер можна робити ставки. Для цього зайдіть у меню та виберіть гру. Розмір ставки та мінімальна сума коштів, доступна для виведення, буде вказана на екрані монітору. До здійснення ставки рекомендуємо прочитати правила гри.

Які бонуси очікують на гравців

Окрім бонусів за реєстрацію, гравців очікують приємні сюрпризи у вигляді кешбеку за незіграні ставки. Геймери можуть отримати від 5 до 500 доларів США бонусу (до 20% на повернення коштів). Для цього потрібно зробити ставку в суботу о 00.00 до неділі 23.59. Акція діє на постійній основі.

Гравці зі статусом Premium та VIP можуть отримати до 1000 доларів США. Кошти, отримані у вигляді бонусів, необхідно традиційно відіграти, їх також дозволено використати у якості звичних ставок.

Parimatch вже більше 20 років працює, щоб кожен охочий зміг розважитися та отримати грошову винагороду за виграш.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України