Новини

Будинки для людей похилого віку в Україні

З появою необхідності  помістити свого родича похилого віку в пансіонат для літніх людей, кожна сім’я стикається з вибором. Адже необхідно підшукати саме той пансіонат, який ідеально підійде близькому за всіма критеріями, і де йому зможуть забезпечити необхідний догляд та турботу. На щастя, вибір для таких сімей сьогодні практично не обмежений, і в Україні свої послуги пропонують безліч чудових закладів.

Сьогодні ми познайомимося з трьома будинками для престарілих, які готові запропонувати вашим бабусі чи дідусеві гідні умови життя, якісне обслуговування та чудовий рівень організації побуту та дозвілля.

Будинок для людей похилого віку у Києві «Пори року»

Цей пансіонат для літніх людей заслужено входить до трійки лідерів столиці, оскільки пропонує лікування та догляд за старенькими, які страждають на різні серйозні хвороби. На базі центру проводиться професійна реабілітація для пацієнтів, які перенесли інфаркт, інсульт та травми. Без проблем забезпечують догляд і людям, які страждають на важкі невиліковні захворювання: хворобу Альцгеймера, Паркінсона, деменцію.

Для кожного такого постояльця створені всі умови, щоб гарантувати його благополуччя та безпеку. Старенькі отримують багаторазове харчування, постійно перебувають під наглядом персоналу, отримують якісну та своєчасну побутову допомогу. А інтер’єр пансіонату відрізняється не лише затишною домашньою атмосферою, а й продуманим розташуванням усіх важливих для людей похилого віку об’єктів.

Сайт пансіонату: https://dom-zabot.com.ua/ua/budinok-prestarilikh-kijiv

Будинок для людей похилого віку в Житомирі «Ренамед»

У пошуках відповідного будинку для літніх людей неодмінно варто відвідати і пансіонат «Ренамед» у Житомирі. Тут також створено всі умови для життя, лікування та реабілітації людей похилого віку. Надаючи ефективну реабілітацію після характерних віку захворювань, тут не забувають і про психологічну підтримку. Штатний психолог може допомогти вашому родичу пережити складний життєвий етап і налаштуватися на рішучі дії щодо покращення свого здоров’я або прийняття нового способу життя, якщо це неминуче.

Кваліфікований персонал приділяє кожній людині похилого віку стільки уваги, скільки їй необхідно. Залежно від потреб, бабусі та дідусі отримують допомогу у догляді за собою, прийомі їжі, пересуванні.

Також усі постояльці можуть брати посильну участь у розважальних заходах та спільному проведенні дозвілля. Для них влаштовують вечірні перегляди фільмів та телепередач, читання, спільні ігри, концерти та свята. Все це робить життя в пансіонаті «Ренамед» у Житомирі захоплюючим та різноманітним.

Сайт пансіонату: https://rena-med.com/uk/dom-prestarelyh-zhitomir/

Будинок для людей похилого віку в Івано-Франківську «Евомед»

Головна перевага цього пансіонату для людей похилого віку – особлива система організації простору. Так звана система «безбар’єрного простору» дає більше можливостей та самостійності, ніж будь-яка інша. Все організовано таким чином, щоб постояльці могли вільно та безпечно пересуватися по всій території центру, використовуючи поручні та не зустрічаючи на своєму шляху пороги чи сходи.

У той же час інтегрована спеціальна система оповіщення персоналу про необхідність допомогти старенькому. Лише одне натискання кнопки дозволяє покликати на допомогу, якщо відвідувач не може впоратися з чимось самостійно. Особливо зручна така кнопка для лежачих хворих, які мешкають у центрі.

У пансіонаті проводять реабілітаційні масажі, успішно борються з хронічними захворюваннями і допомагають літнім людям відновлювати своє здоров’я.

Сайт пансіонату: https://www.evomed.com.ua/pansionat-dlya-litnih-v-ivano-frankivsku/

Кожен з даних пансіонатів, без сумніву, вартий уваги і може запропонувати свої переваги.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України