Авторські статтіТехно

Бюджетний Renault Kwid отримає АКПП і потужний двигун

Бюджетний хетчбек Renault Kwid отримає автоматичну коробку перемикання передач і потужний двигун. Такі відомості стали доступними завдяки повідомленню керівника концерну в Індії Самміту Соухнея.

Генеральний директор французького концерну Renault в Індії Саміт Соухней повідомляє, що бюджетний хетчбек Kwid у майбутньої генерації отримає потужний силовий агрегат і нову автоматичну трансмісію. За попередніми даними, оновлені автомобілі почнуть поставляти на індійський ринок вже до початку літа нинішнього року, точної інформації з приводу потужності двигуна та його обсягу на даний момент не опублікована.

Зараз виробник встановлює на автомобіль двигун з корисним об’ємом 0,8 літра і потужністю 54 кінських сил, вартість нових транспортних засобів не розголошується. Довжина Renault Kwid становить 3,67 метра, ширина – 1,58 метра, а висота сягає позначки в 1,48 метра, розмір колісної бази досягає 2,42 метра. Автомобіль побудований на платформі CMF-A, вартість на ринку Індії становить 3,5 тисячі євро, також є інформація, що авто може з’явитися в Європі – нещодавно хетчбек був помічений під час проходження тест-драйву на європейських автотрасах.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України