Авторські статті

Будівництвом космодрому “Восток” зацікавилася прокуратура РФ

  Просто феєрична історія на межі фолу зараз розвивається навколо космодрому “Восток”, який зараз будується “типу” ударними темпами. Справа в тому, що близько тридцяти будівельників цього стратегічно важливого об’єкта оголосили голодування у зв’язку з тривалими невиплатами заробітної плати. Причому голодовка пройшла не тільки з оповіщенням керівництва космодрому, але і в прокуратуру.

Примітно, що борг по зарплаті однієї з будівельних організацій космодрому, компанії «Будіндустрія-С», на даний момент складає не багато не мало, а 14 мільйонів рублів і 24 березня сотня будівельників вже влаштовували страйк. Щоб зам’яти скандал компанія почала виплачувати гроші, але на довго її не вистачило і люди своїх грошей так і не доодержали.

Досить не просто розібратися в проблемі, чи то підступний Держдеп винен зі своїми санкціями, чи то гроші виділяються з бюджету на будівництво космодрому, що б потрапити до пункту призначення, крутяться ще між трьома компаніями-посередниками, в наслідок чого і пропадають.

І якби не страйки і голодовки, то мало б хто став ворушиться і не спливла б цікава подробиця про те, що за час будівництва космодрому “Восток”, загальна сума нецільового витрачання коштів склала 16 мільярдів рублів. І, о диво, генеральна прокуратура РФ заворушилася. А це загрожує розслідуванням і, не повірите, навіть заморожуванням будівництва!

З такими темпами в Росії не те, що на Місяці бази не почнуть будувати, а й космодром не закінчать. А тому, запам’ятайте його таки який він є- звичайний, російський недобудований, повідомляє Злий Одессит.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. ОЙ КАК ВСЕ ИНТЕРЕСНО
    НАВЕРНОЕ ЭТО ПРОКЛЯТЫЕ АМЕРИКОСЫ ПЕРЛИ ЭТИ ДЕНЬГИ…
    ХОТЯ ЗАЧЕМ БУНТОВАТЬ – ЕДИНСТВЕННАЯ СТРАНА В МИРОВОЙ ИСТОРИИ ГДЕ СВОЁ ЖЕ НАСЕЛЕНИЕ БЫЛО РАБАМИ – КРЕПОСТНОЕ ПРАВО !!!
    РАБАМИ БЫЛИ – РАБАМИ И ОСТАЛИСЬ !!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.