Будівництвом космодрому “Восток” зацікавилася прокуратура РФ

  Просто феєрична історія на межі фолу зараз розвивається навколо космодрому “Восток”, який зараз будується “типу” ударними темпами. Справа в тому, що близько тридцяти будівельників цього стратегічно важливого об’єкта оголосили голодування у зв’язку з тривалими невиплатами заробітної плати. Причому голодовка пройшла не тільки з оповіщенням керівництва космодрому, але і в прокуратуру.

Примітно, що борг по зарплаті однієї з будівельних організацій космодрому, компанії «Будіндустрія-С», на даний момент складає не багато не мало, а 14 мільйонів рублів і 24 березня сотня будівельників вже влаштовували страйк. Щоб зам’яти скандал компанія почала виплачувати гроші, але на довго її не вистачило і люди своїх грошей так і не доодержали.

Досить не просто розібратися в проблемі, чи то підступний Держдеп винен зі своїми санкціями, чи то гроші виділяються з бюджету на будівництво космодрому, що б потрапити до пункту призначення, крутяться ще між трьома компаніями-посередниками, в наслідок чого і пропадають.

І якби не страйки і голодовки, то мало б хто став ворушиться і не спливла б цікава подробиця про те, що за час будівництва космодрому “Восток”, загальна сума нецільового витрачання коштів склала 16 мільярдів рублів. І, о диво, генеральна прокуратура РФ заворушилася. А це загрожує розслідуванням і, не повірите, навіть заморожуванням будівництва!

З такими темпами в Росії не те, що на Місяці бази не почнуть будувати, а й космодром не закінчать. А тому, запам’ятайте його таки який він є- звичайний, російський недобудований, повідомляє Злий Одессит.

Comments

0 comments

One comment

  1. УКРАИНСКИЙ РУССКИЙ

    ОЙ КАК ВСЕ ИНТЕРЕСНО
    НАВЕРНОЕ ЭТО ПРОКЛЯТЫЕ АМЕРИКОСЫ ПЕРЛИ ЭТИ ДЕНЬГИ…
    ХОТЯ ЗАЧЕМ БУНТОВАТЬ – ЕДИНСТВЕННАЯ СТРАНА В МИРОВОЙ ИСТОРИИ ГДЕ СВОЁ ЖЕ НАСЕЛЕНИЕ БЫЛО РАБАМИ – КРЕПОСТНОЕ ПРАВО !!!
    РАБАМИ БЫЛИ – РАБАМИ И ОСТАЛИСЬ !!!!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh