Війна рф проти України

Буданов: Україна готується до контрнаступу та вже має мінімальну кількість озброєнь

Україна вже має достатню кількість озброєнь, щоб розпочати контрнаступ.

Керівник Головного управління розвідки Міноборони України, Кирило Буданов, в інтерв’ю японському телеканалу NHK заявив, що Україна вже має мінімальну кількість озброєнь, яка потрібна для початку контрнаступу проти окупантів. Проте, щоб витіснити їх з української території, потрібно більше зброї, включно із західними винищувачами.

Буданов підкреслив, що для досягнення цієї мети необхідно використати всі сили та ресурси, і щоб операція була успішною, потрібні великі запаси зброї та боєприпасів.

Президент України, Володимир Зеленський, також заявив про підготовчі контрнаступні дії, але зазначив, що ще трохи почекати. Секретар РНБО, Олексій Данилов, наголосив, що контрнаступ може складатися з кількох етапів і продовжуватиметься до повного звільнення окупованих територій.

Нагадаємо, ніким не визнаний президент Білорусі Олександр Лукашенко впевнений на всі сто, що заяви про український контрнаступ – це дезінформація.

Зазначимо, ми писали, що “Російський добровольчий корпус” та легіон “Свобода Росії” повідомили про початок звільнення Росії від путінського режиму. Відео з військовими, танками та вертольотом у Білгородській області з’явилися у мережі. Події розвиваються у регіонах, прилеглих до українського кордону, включаючи Брянську область.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України