Авторські статті

Британський інститут: У разі захвату України за три дні росіяни розпочали б масові вбивства патріотів, причетних до Революції Гідності 2014 року

Що готувала українцям РФ, якби у неї вийшло захопити Київ за 3 дні?

Британський Королівський об’єднаний інститут збройних сил (Royal United Services Institute) видав доповідь-дослідження, де чітко фіксується, що Росія готувала нам новий 1937. Всіх активних, розумних, талановитих чекала би участь, яка спіткала дитячого письменника Володимира Вакуленка.

Отже, британці пишуть, що Кремль виходив з того, що українські урядовці за успіху бліцкригу або втечуть, або будуть захоплені, а суспільство не встигне мобілізуватися для спротиву вторгненню. Окремо ставилося завдання захопити або страчувати людей, причетних до Революції Гідності 2014 року. Тобто під ніж пішло би більше мільйона людей щонайменше, які ножками ходили на Майдан.

Як ФСБ мала проводити затримання? Найперше, поділ цивільного населення за чотирма основними категоріями:
▪️ непримиренні, які підлягають фізичній ліквідації
▪️ нелояльно налаштовані, яких можна переконати чи залякати
▪️ нейтральні, яких можна схилити до співпраці
▪️ повністю лояльні, готові співпрацювати.

Також важливим елементом плану повномасштабного вторгнення Росії в лютому було схилення до зради вищого командного складу ЗСУ. Пригадайте, як Путін закликав військових здатися і бути лояльними в перших виступах) отож.

Новину прокоментувала журналістка Цензор-нет Марина Данилюк-Ярмолаєва

За першим пунктом (майданівці і тд) — я би мала собі лежати в клумбі біля дому. Але завдяки ЗСУ в клумбі у жовтні були посаджені нові небачені тюльпани. Для мене і сусідів. А в нашому будинку — зручному і з приємними кафе і магазинчиками уже б жили немиті понаєхавші. Просто жах, як уявлю, як якась крінжова оркобаба лазила в моїй кухні. І вважала, що це їй добитчік подсуєтіл. , –Marina Daniluk-Yarmolaeva 

За планом РФ, вважають британські аналітики, Кремль вважав за можливе завершити активну фазу вторгнення в Україну взяттям Києва протягом 10 днів, а повністю окупувати територію країни до серпня 2022 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України