Авторські статтіВійна РФ проти України

Британські інструктори навчали українських військових логістиці. Фото

  На базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки Академії сухопутних військ під керівництвом британських військовослужбовців відбувся курс для офіцерів тилового забезпечення Збройних Сил України.

Впродовж десяти днів британські військові ділилися зі своїми українськими колегами практичним досвідом та секретами організації тилового забезпечення. До навчання було залучено командирів підрозділів та їх заступників із тилового забезпечення та озброєння.

— У першій частині курсу ми пояснили британський підхід до логістики, а також показали як наші військовослужбовці здійснюють логістичні операції на рівні бригади та дивізії. На практичній фазі ми відпрацювали проведення тактичних конвоїв, — розповів командир 60 роти ближньої підтримки бою Королівського логістичного корпусу майор Джим Бір.

Заняття проходили у дві фази. Спочатку на детальному макеті місцевості британські військові демонстрували принципи формування конвоїв, а також моделювали різноманітні життєві ситуації, які можуть трапитися під час доставки вантажів до передової. Згодом учасники курсу дізналися як застосовувати ці знання на практиці: британські військові демонстрували як необхідно діяти під час обстрілу конвою артилерією противника, нападу терористичних груп, виникнення технічних несправностей та багатьох інших ситуаціях.

Попри те, що українці виступали у ролі тих, кого навчають, нашим офіцерам теж було чим поділитися з британцями, адже багатьом із них довелося взяти участь у проведенні антитерористичної операції.

— Ми задавали британцям чимало питань, описуючи конкретні умови, з якими довелося стикнутися. Ми це пережили, і варто сказати, що британці були здивовані нашим рівнем підготовки, — розповів начальник автотранспортної служби тилу Командування Сухопутних військ Збройних Сил України підполковник Олег Тимків.

За словами британських військових, курс пройшов успішно. Вони відзначили високу активність українських офіцерів у обговореннях та висловили сподівання, що такі курси проводитимуться і надалі.

Міністерство оборони України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.