Право

Британська правоохоронна система “заходить” в Україну: королівські адвокати з Великобританії допомагатимуть українській прокуратурі

Генпрокурорка Великобританії призначила Королівського адвоката незалежним радником Венедіктової

Сер Говард надаватиме експертні юридичні консультації щодо розслідування та переслідування воєнних злочинів, скоєних росією в Україні

Стало відомо, що Генеральна прокурорка Великобританії Свелла Браверман призначила сера Говарда Моррісона, Королівського адвоката, кавалера Найвидатнішого ордена Святого Михайла і Святого Георгія, незалежним радником Генерального прокурора України Ірина Венедіктової.

Про це йшлося на урядовому сайті Великобританії, повідомляє mind

Деталі. Зазначається, що робота адвоката має розпочатися негайно, а саме 28 березня.

Сер Говард надаватиме незалежні та експертні юридичні консультації Генеральному прокурору України щодо розслідування та переслідування воєнних злочинів, скоєних росією в Україні.

Його призначення на посаду – це частина реалізації зобов’язань Генеральної прокурорки підтримувати Україну на шляху до застосування правосуддя проти росії.

Раніше пані Генеральна прокурорка Свелла Браверман разом з Офісом Генерального прокурора України підписали спільну заяву про підтримку, в якій було висловлено готовність Великобританії надавати допомогу Україні під час збору доказів злочинів проти людства та воєнних злочинів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.