Війна рф проти України

Бригада “Маґура” FPV-дронами знищила російські неземні дрони з АГС-17. Відео

47-ма окрема механізована бригада ЗСУ “Маґура” показала, як насправді буде виглядати поле бою доволі короткострокового майбутнього

Джерело: Defence Express

Коли ще десять років тому у фантастичних творах фігурувала війна дронів, то уявлення про неї було у вигляді протистояння різноманітних термінаторів, андроїдів, величезних бойових людиноподібних роботів, але не те, що зараз відбувається у реальному житті на реальному полі бою.

А реальність, яку показала 47-ма окрема механізована бригада ЗСУ наразі вже виглядає наступним чином:


На відео – спроба російського окупаційного війська використати роботизовані платформи зі встановленими на них автоматичними гранатометами АГС-17. Одразу два таких вироби намагались обстріляти позиції наших бійців на Авдіївському напрямі.

Російські наземні дрони з АГС "до"
Російські наземні дрони з АГС “до”

 

Але вони були виявлені за допомогою квадрокоптера типу Mavic та знищені FPV-дронами. І дуже схоже на те, що це перший, як мінімум якісно задокументований випадок, в історії, коли відбувся двобій виключно між дронами.

На фоні цього можливо звернути увагу лише на декілька додаткових моментів. Зокрема на одній з російських роботизованих платформ видно цифру “6”, яка може бути порядковим номером та свідчити, що таки виробів у ворога більше.

Також, як здається, обидва дрони несуть протитанкові міни. Цілком можливо, що ще однією задачею цих дронів було мінування, або це додатковий засіб самоліквідації з метою максимального ураження. Але таке спорядження призвело лише до закономірного результату.

Російські наземні дрони з АГС "після"
Російські наземні дрони з АГС “після”

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України