Авторські статтіТехно

Британський уфолог зауважив посадочні знаки НЛО на полі

Британські уфологи на полях виявили знаки, залишені НЛО. Послання помітили в церемоніальному графстві Вілтшир.

Уфологи з Великобританії під керівництвом Скотта Уорінга проводили дослідження, спрямоване на пошуки слідів присутності інопланетян на Землі. У британському графстві Уїлтшир на полях знайдені знаки, які, на думку вчених, залишені НЛО.

Виявлений уфологами знак являє собою шестиконусний об’єкт, який розташований в середині кола. Фахівці впевнені, що цей знак може бути символом планети, на якій живуть інопланетяни у Всесвіті. Вивчивши даний символ, дослідники припускають, що в її центрі має знаходитися ще один елемент, який може ще більше розповісти про інопланетян.

Британский уфолог заметил посадочные знаки НЛО на поле Також уфологи впевнені, що це послання землянам залишено інопланетянами, які не часто вилітають за межі свій планети. Таким чином вони хотіли розповісти про себе мешканцям інших світів. Інші вчені, які займаються дослідження космосу, не підтримують думки уфологів, а вважають, що дані зображення зроблені штучним чином. Раніше з’явилася інформація про те, що є цілі спільноти, які спеціально займаються створенням таких знаків на полях по всьому світу, для того щоб вводити вчених в оману.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.