Британські вчені створили найдешевший і самий точній тест на алергію на арахіс

Британські фахівці на чолі з доктором Олександрою Сантос провели дослідження. Воно присвячено створенню більш дешевого і точного тесту на виявлення алергії на арахіс. Результати опубліковані в Journal of Allergy and Clinical Immunology.

Арахіс все ще залишається одним з головних продуктів, що викликають важку алергічну реакцію. На виявлення алергії до цього ласощів і її небезпеки пацієнту необхідно витратити чимало грошей і пройти не одне коло обстеження. Створений британськими фахівцями тест вирішить проблему. Він концентрується на малій кількості опасистих клітин, які відіграють важливу роль у виникненні шкірної алергічної реакції і обструкції дихальних шляхів.

Тест, проведений на 174 дітей, показавши результат з точністю до 98%. Крім того, він може визначити складність алергії з такою ж точністю. В даний момент команда вчених працює над популяризацією тесту у світових клініках, а також над розширенням його можливостей до виявлення алергії на молоко, яйця, кунжут і горіхи і навіть визначення переносимості препаратів, здатних полегшити симптоми алергії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh