Авторські статтіНовини

Британські вчені відкрили новий вид іхтіозавра

Британські фахівці, що представляють Брістольський Університет, стверджують, що завдяки вивченню скелета іхтіозавра, який тривалий проміжок часу зберігався в даній установі, вдалося встановити, що це невідомий раніше вид стародавньої рептилії, що жила на Землі задовго до появи людини. У минулому вчені розглядали можливість існування таких видів іхтіозаврів.

Повідомляється, що над дослідженням працювали фахівці з Університету Манчестера і Коледжу Брокпорт в Нью-Йорку. Вдалося встановити, що рептилія жила приблизно 200 мільйонів років тому, в часи раннього етапу Юрського періоду.

Відомо, що в той час територія нинішнього Сполученого Королівства перебувала на дні океану, а її надводна частина була представлена лише деякими островами. Місцем проживання іхтіозаврів була вода, а за формою вони нагадували риб або китів.

Дослідники відзначають, що, незважаючи на те, що скелет тварини був знайдений дуже давно, його секрет був відкритий лише зараз. Ім’я цього виду було дано на честь британського вченого-палеонтолога Найджела Ларкіна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України