Британські вчені розробили новий метод лікування раку

Британські наукові фахівці поділилися з громадськістю радісною новиною, що їм вдалося відкрити абсолютно новий метод боротьби з раковими пухлинами в організмі людини, і полягає він у ін’єкції.

В науковому джерелі Science опублікована стаття, яка інформує про

відкриття британських вчених. Науковим фахівцям з коледжу Університету Лондона вдалося впливати на ракові клітини лімфоцитами, витягнутими з організму хворого, які покликані боротися з такого роду захворюваннями.

Фахівці повідомили, що вони витягли з організму пацієнта зразки ракових клітин і зразки лімфоцитів. Після в лабораторних умовах вони розмножили лімфоцити і «навчили» атакувати заражені клітини. Потім вже «навчені» лімфоцити вводилися в організм людини за допомогою ін’єкції. Під час проведення випробувань фахівці зазначили, що у хворих переставали розвиватися ракові пухлини, а в деяких випадках зникали зовсім.

Однак, незважаючи на успіх даних випробувань, ще буде проводитись безліч клінічних і лабораторних досліджень, після чого даний метод зможуть застосовувати для лікування онкохворих. Фахівці відзначили, що враховуючи складність даного методу лікування, на жаль, воно буде дорогим.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 + nineteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh