Авторські статтіТехно

Британські вчені розробили новий метод лікування раку

Британські наукові фахівці поділилися з громадськістю радісною новиною, що їм вдалося відкрити абсолютно новий метод боротьби з раковими пухлинами в організмі людини, і полягає він у ін’єкції.

В науковому джерелі Science опублікована стаття, яка інформує про

відкриття британських вчених. Науковим фахівцям з коледжу Університету Лондона вдалося впливати на ракові клітини лімфоцитами, витягнутими з організму хворого, які покликані боротися з такого роду захворюваннями.

Фахівці повідомили, що вони витягли з організму пацієнта зразки ракових клітин і зразки лімфоцитів. Після в лабораторних умовах вони розмножили лімфоцити і «навчили» атакувати заражені клітини. Потім вже «навчені» лімфоцити вводилися в організм людини за допомогою ін’єкції. Під час проведення випробувань фахівці зазначили, що у хворих переставали розвиватися ракові пухлини, а в деяких випадках зникали зовсім.

Однак, незважаючи на успіх даних випробувань, ще буде проводитись безліч клінічних і лабораторних досліджень, після чого даний метод зможуть застосовувати для лікування онкохворих. Фахівці відзначили, що враховуючи складність даного методу лікування, на жаль, воно буде дорогим.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України