Британські вчені розробили новий метод лікування раку

Британські наукові фахівці поділилися з громадськістю радісною новиною, що їм вдалося відкрити абсолютно новий метод боротьби з раковими пухлинами в організмі людини, і полягає він у ін’єкції.

В науковому джерелі Science опублікована стаття, яка інформує про

відкриття британських вчених. Науковим фахівцям з коледжу Університету Лондона вдалося впливати на ракові клітини лімфоцитами, витягнутими з організму хворого, які покликані боротися з такого роду захворюваннями.

Фахівці повідомили, що вони витягли з організму пацієнта зразки ракових клітин і зразки лімфоцитів. Після в лабораторних умовах вони розмножили лімфоцити і «навчили» атакувати заражені клітини. Потім вже «навчені» лімфоцити вводилися в організм людини за допомогою ін’єкції. Під час проведення випробувань фахівці зазначили, що у хворих переставали розвиватися ракові пухлини, а в деяких випадках зникали зовсім.

Однак, незважаючи на успіх даних випробувань, ще буде проводитись безліч клінічних і лабораторних досліджень, після чого даний метод зможуть застосовувати для лікування онкохворих. Фахівці відзначили, що враховуючи складність даного методу лікування, на жаль, воно буде дорогим.
Джерело

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Вербицький Юрій: “Причина смерті – львів’янин”. Пам’яті Небесної сотні

Вербицький Юрій 51 рік, сейсмолог, кандидат фізико-математичних наук – м. Львів «Причина смерті — львів’янин», ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh