Авторські статтіЗдоров'я

Британські експерти назвали продукти, які переможуть осінню депресію

Найпростіший спосіб залишатися в гарному настрої – правильне збалансоване харчування, яке повинне будуватися з обліком погодних змін.

Британські експерти в черговий раз підтвердили, що між їжею і психічним здоров ” ям людини існує прямий зв’язок. На цей раз предметом дослідження стали середземноморська кухня. Вивчивши вплив морепродуктів, м яса, білків рослинного походження та тваринних жирів на периферичну нервову систему, вчені назвали продукти, які здатні надавати протизапальну дію на нерві і, як наслідок, допоможуть запобігти депресії.

Як виявилося, переможуть осінню нудьгу оливкова олія, хліб, жирні сорти риб і сезонні овочі.

На перший погляд може здатися, що вживання таких продуктів може призвести до появи зайвої ваги, але це твердження не вірно в осінній і зимовий періоди. На відміну від рослин, людина не може скидати листя, щоб зберегти енергію в холоди. Також ми не можемо спадати в сплячку і витрачати восени і взимку запаси жиру, накопичені влітку. Залишається отримувати енергію і корисні мікроелементи з продуктів. У великій кількості все це міститься в житньому хлібі або хлібі з твердих сортів пшениці. Допомогти організму впоратися з отриманими калоріями і правильно розподілити енергію може оливкова олія, яка містить жирні кислоти, які в свою чергу відповідають за регулювання метаболізму. Риба багата білком, омега-3 жирними кислотами і фосфором, без якого неможливо оновлення клітин, у тому числі мозку, а овочі допоможуть «правильно» засвоїтися цим «корисним» і наситять організм вітамінами і мінералами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України