Британська IT-компанія на невизначений термін переїхала зі свого білоруського офісу в Україну

Частина команди британської ІТ компанії Godel Technologies на невизначений термін переїхала зі свого білоруського офісу в Україну.

Передає “Хартія-97“.

Про таку можливість для всіх співробітників з будь-якого офісу компанії в Білорусі було оголошено на нещодавньому корпоративному Стрімі з COO Godel Technologies. Частина співробітників, деякі зі своїми сім’ями і навіть домашніми тваринами наразі знаходяться в Києві. Рішення запропонувати таку можливість було прийнято для мінімізації ризиків у зв’язку зі сформованою ситуацією в Республіці Білорусь, а також відключенням інтернету на кілька днів, що спричинило збої в робочому процесі, спілкуванні з клієнтами й значні фінансові втрати.

Компанія повністю взяла на себе організацію переїзду і проживання. Можливість наступного трансферу співробітників у компанії не виключають та слідкуватимуть за подальшим розвитком подій. Godel Technologies – розробник ПЗ з головним офісом в Манчестері. У Білорусі філії компанії працюють в Мінську, Бресті, Гродно, Гомелі, Могильові та Вітебську з загальним штатом понад 1100 осіб.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh