Авторські статтіТехно

Британська армія використовує комп’ютерні ігри в підготовці солдатів

Покоління PlayStation може підкорити вершини військової слави.

За словами представників британської армії, «кращі умі» комп’ютерній комп’ютерних ігор Call of Duty і Fortnite можуть стати реальними військовослужбовцями Англії. Керівництво вважає, що молоді люди від 16 до 24 років, які грають у комп’ютерні ігри, володіють спеціальними даними, необхідними в бою.

Оскільки, геймери чудово володіють стратегічним мисленням і володіють непоганим тактичним знанням — ідеальні кандидати в британські війська. На думку міністерства, використання комп’ютерних ігор у підготовці солдатів лише поліпшить показники англійської армії.

Варто зауважити, що на даний момент, становище армії залишає бажати кращого: в останні роки кількість військовослужбовців різко впало, показники досягають 80 тисяч солдатів.

«У них є рівень технічних ноу-хау, яким моє покоління не має», — повідомляє Бен Уайльд, полковник британської армії. Керівництво докладає всіх зусиль для поліпшення ситуації в армії: багатьом приватним фірмам вже доручена вербування молодих людей в англійські війська.

Зазначимо, комп’ютерна гра Call of Duty користується величезною популярністю у молодих людей. Серія складається з п’ятнадцяти основних ігор і налічує понад 15 мільйонів активних ігроманів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України