Британська армія використовує комп’ютерні ігри в підготовці солдатів

Покоління PlayStation може підкорити вершини військової слави.

За словами представників британської армії, «кращі умі» комп’ютерній комп’ютерних ігор Call of Duty і Fortnite можуть стати реальними військовослужбовцями Англії. Керівництво вважає, що молоді люди від 16 до 24 років, які грають у комп’ютерні ігри, володіють спеціальними даними, необхідними в бою.

Оскільки, геймери чудово володіють стратегічним мисленням і володіють непоганим тактичним знанням — ідеальні кандидати в британські війська. На думку міністерства, використання комп’ютерних ігор у підготовці солдатів лише поліпшить показники англійської армії.

Варто зауважити, що на даний момент, становище армії залишає бажати кращого: в останні роки кількість військовослужбовців різко впало, показники досягають 80 тисяч солдатів.

«У них є рівень технічних ноу-хау, яким моє покоління не має», — повідомляє Бен Уайльд, полковник британської армії. Керівництво докладає всіх зусиль для поліпшення ситуації в армії: багатьом приватним фірмам вже доручена вербування молодих людей в англійські війська.

Зазначимо, комп’ютерна гра Call of Duty користується величезною популярністю у молодих людей. Серія складається з п’ятнадцяти основних ігор і налічує понад 15 мільйонів активних ігроманів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh