Війна РФ проти України

Бригада імені Івана Сірка використовує ремонтно-евакуаційні машини на базі БТР-4 під час боїв на сході. Відео

БРЕМ-4РМ 92-ї ОМБр на сході України, березень 2023 року. Фото: NMFTE

92-га окрема механізована бригада імені кошового отамана Івана Сірка показала використання броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ-4РМ.

Про це передає Голос українською  з посиланням NMFTE.

Ці машини дуже рідко потрапляють в об’єктиви камер.

@alexander_akella

#CapCut #БРЕМ4 #харківзалізобетон🇺🇦

♬ оригинальный звук – Akella

БРЕМ-4 – українська броньована ремонтно-евакуаційна машина, яка розроблена у Харківському конструкторському бюро з машинобудування на базі бронетранспортера БТР-4. Призначена для забезпечення ремонту та технічного обслуговування в польових умовах.

Бригада імені Івана Сірка використовує ремонтно-евакуаційні машини на базі БТР-4 під час боїв на сході (відео)

БРЕМ-4РМ. Фото: Укрінформ

Серед задач цієї техніки:

    ведення технічної розвідки на полі боюв будь яку пору дня;буксирування несправних і пошкоджених зразків бронетанкової техніки в найближчі укриття і на збірні пункти пошкоджених машин (ЗППМ);запуск двигунів обслуговуваних машин електричним і пневматичним способами;надання допомоги іншим екіпажам в проведенні ремонту;проведення вантажопідйомних робіт;витягування бронетанкової техніки, яка застрягла чи затонула;форсування водних перешкод по дну;виконання зварювально-ріжучих робіт;виконання землерийних робіт при обладнанні ЗППМ, під’їздів та з’їздів, самоокопування та інше.

Для цього машина обладнана тяговою лебідкою (з тяговим зусиллям на тросі до 6,8 т), краном з вантажопідйомністю до 3 тонн, зварювальним обладнанням та буксирувальними засобами. Озброєна кулеметом для самооборони.

Сили оборони України активно застосовують БТР-4 для відбиття російського вторгнення. Застосовуються навіть рідкісні варіанти цього бронетранспортера, як от БТР-4МВ1 з посиленим бронюванням, чи БТР-4М з покращеною плавучістю.

Бригада імені Івана Сірка використовує ремонтно-евакуаційні машини на базі БТР-4 під час боїв на сході (відео)

БТР-4МВ1 в місті Ізюм. Фото: ukrain1an ✙ news

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України