Breaking News з США – Трамп суперечить собі щодо блокування допомоги Україні

Breaking News з США. Два слова про розвиток подій навколо скандалу, який в пору вже називати UkraineGate

– Голова комітету з розвідки Палати Представників Адам Шифф написав тільки що в Твіттері, що адвокати співробітника розвідки, який написав донесення про неналежних діях Трампа, повідомили йому тільки що, що цей співробітник розвідки хоче прийти в комітет і дати свідчення.

– Спікер Палати Представників Ненсі Пелосі починає через 15 хвилин зустріч з головами комітетів Палати, а відразу після неї відбудуться збори всіх демократів, членів Палати Представників. Буде обговорюватися подальший хід розслідування і можливий початок процедури імпічменту Трампа.

– Трамп протягом 24 годин двічі публічно висунув зовсім різні причини заморожування допомоги Україні. Вчора він сказав, що допомога була заморожена через корупцію в Україні, а сьогодні – що через те, що він хотів, щоб Німеччина і Франція теж надавали допомогу Україні.

– Трамп визнав публічно, що тиснув на Зеленського в телефонній розмові з ним з метою змусити його розслідувати дії Байдена і його сина (було вжито слово pushed – тиснув, сказано вголос, не в Твіттері).

– Трамп в Твіттері написав, що в середу стенограма його розмови із Зеленським буде розсекречена і опублікована.

Щоб було ясно, в чому суть з точки зору здорового глузду, як він розуміється демократами і більшістю експертів в США.

Трамп серйозно порушив як мінімум два закони незалежно від того, про що він говорив із Зеленським. Заморозивши допомогу Україні, він порушив Акт про підтримку Свободи України від 2014 року і Закон про оборонний бюджет США імені Джона Маккейна на 2019 фінансовий рік, ніж одночасно завдав шкоди інтересам національної безпеки США.

Якщо Трамп в розмові із Зеленським або через свого друга Джуліані, якому допомагав Держдепартамент, вимагав від Зеленського проводити розслідування відносно свого політичного опонента з метою добути на нього компромат, то це дуже серйозне зловживання владою.

Якщо ж при цьому Зеленському пропонувалася угода – розслідування проти Байдена в обмін на щось, то це ще й шантаж керівника дружнього, союзної держави, до того ж потребує американської допомоги для відбиття зовнішньої агресії, шантаж з метою отримання особистої вигоди, поєднується з нанесенням шкоди інтересам США.

Спасибі всім, хто прочитав. Бережіть себе і своїх близьких.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh