Авторські статті

Breaking News з США – Трамп суперечить собі щодо блокування допомоги Україні

Breaking News з США. Два слова про розвиток подій навколо скандалу, який в пору вже називати UkraineGate

– Голова комітету з розвідки Палати Представників Адам Шифф написав тільки що в Твіттері, що адвокати співробітника розвідки, який написав донесення про неналежних діях Трампа, повідомили йому тільки що, що цей співробітник розвідки хоче прийти в комітет і дати свідчення.

– Спікер Палати Представників Ненсі Пелосі починає через 15 хвилин зустріч з головами комітетів Палати, а відразу після неї відбудуться збори всіх демократів, членів Палати Представників. Буде обговорюватися подальший хід розслідування і можливий початок процедури імпічменту Трампа.

– Трамп протягом 24 годин двічі публічно висунув зовсім різні причини заморожування допомоги Україні. Вчора він сказав, що допомога була заморожена через корупцію в Україні, а сьогодні – що через те, що він хотів, щоб Німеччина і Франція теж надавали допомогу Україні.

– Трамп визнав публічно, що тиснув на Зеленського в телефонній розмові з ним з метою змусити його розслідувати дії Байдена і його сина (було вжито слово pushed – тиснув, сказано вголос, не в Твіттері).

– Трамп в Твіттері написав, що в середу стенограма його розмови із Зеленським буде розсекречена і опублікована.

Щоб було ясно, в чому суть з точки зору здорового глузду, як він розуміється демократами і більшістю експертів в США.

Трамп серйозно порушив як мінімум два закони незалежно від того, про що він говорив із Зеленським. Заморозивши допомогу Україні, він порушив Акт про підтримку Свободи України від 2014 року і Закон про оборонний бюджет США імені Джона Маккейна на 2019 фінансовий рік, ніж одночасно завдав шкоди інтересам національної безпеки США.

Якщо Трамп в розмові із Зеленським або через свого друга Джуліані, якому допомагав Держдепартамент, вимагав від Зеленського проводити розслідування відносно свого політичного опонента з метою добути на нього компромат, то це дуже серйозне зловживання владою.

Якщо ж при цьому Зеленському пропонувалася угода – розслідування проти Байдена в обмін на щось, то це ще й шантаж керівника дружнього, союзної держави, до того ж потребує американської допомоги для відбиття зовнішньої агресії, шантаж з метою отримання особистої вигоди, поєднується з нанесенням шкоди інтересам США.

Спасибі всім, хто прочитав. Бережіть себе і своїх близьких.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України