Війна рф проти України

БПЛА «СТРІКС» 47-ї ОМБр знищив російський БМ-21 «Град» біля Снагості

БПЛА «СТРІКС» 47-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України знищив російську реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град» поблизу ДКУ на околицях населеного пункту Снагость.

Повідомляється, що влучання по ворожій установці відбулося саме в момент її залпу, що призвело до знищення СЗВ на позиції.

Джерело: DeepStateUA

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України