БПЛА «СТРІКС» 47-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України знищив російську реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град» поблизу ДКУ на околицях населеного пункту Снагость.
Повідомляється, що влучання по ворожій установці відбулося саме в момент її залпу, що призвело до знищення СЗВ на позиції.
Джерело: DeepStateUA
