Економіка

Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту

Зараз в компанії досліджують ринок, аналізують ринки збуту і кваліфікацію робочої сили.

Передає Голос українською з посиланням на LIGA.Бизнес.

Про це заявив президент групи Bosch в Росії, Білорусі, Україні, Центральній Азії, Монголії та Кавказі Штеффан Хоффманн на зустрічі з міністром економіки Олексієм Любченко.

“Україна для нас – цікавий і важливий регіон для інвестування. Маємо серйозні наміри організувати тут потужності з виробництва електроінструменту. Зараз в процесі дослідження локація для виробництва, аналіз близькості ринків збуту, кваліфікованої робочої сили і організаційні питання”, – заявив Хоффманн.

Представники Bosch на зустрічі також цікавилися інвесткліматом і перспективами для бізнесу, відзначили в Мінекономіки. Міністр Любченко заявив, що в Кабміні готові допомогти компанії запустити виробництво в Україні.

Зазначимо, група Bosch працює в Україні з 1993 року. На сьогодні компанія має завод по відновленню автомобільних стартерів у смт. Краковець, Львівської області та сервісний центр у Києві. У 2016 році в Bosch заявили, що в найближчі три-п’ять років не планують будувати нові заводи в Східному регіоні, в тому числі – в Україні. При цьому в червні 2021-го компанія запустила завод з виробництва чіпів в Німеччині, в який вклала $1,2 млрд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України